Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma

Magazín LEJAAN

Jak si správně vybrat rozměr povlečení

Jak si správně vybrat rozměr povlečení

Kolekce povlečení Never Too Late

Váhate při výběru správného rozměru povlaků nebo prostěradla? Už nemusíte!

„Nejčastější dotazy se týkají výběru prostěradel,“ uvádí naše manažerka péče o zákazníky Anetka Kořínková, která je každý všední den k dispozici na chatu, e-mailu nebo telefonu.

Hlavním ukazatelem při výběru prostěradla je výška matrace. „Aby naše prostěradlo na posteli sedělo naprosto dokonale, doporučuji výšku okolo 25 cm. Pak se prostěradlo se krásně vyhladí,“ vysvětluje Anetka. „Na hodně nízké nebo naopak extrémně vysoké matrace už naše prostěradla nedoporučuji.“

Výběr správného roměru povlaků je jednoduchý: „Základní pravidlo je vycházet z rozměru výplní. Pokud máte doma atypický polštář, např. zdravotní nebo ergonomický, doporučuji povlak objednat a vyzkoušet. Nepoužité a neprané zboží je možné zdarma vrátit,“ říká.

Naše povlečení je samozřejmě plně kompatibilní s našimi výplněmi a zákazníci si často objednávají celý set dohromady. Na řadu tak přichází náš poslední tip: „S prvním vypráním se vlákna našeho povlečení lehce vysráží a materiál získá své charakteristické vlastnosti. Povlečení pak bude sedět o něco pevněji,“ vysvětluje Anetka.


Mohlo by se vám líbit

13. srpna 2020

Jste tím, v čem spíte

Jste tím, v čem spíte
Představte si, že si vybíráte auto, nový domov nebo životního partnera. Jaká všechna kritéria musí splňovat, abyste spolu spokojeně strávili dlouhá léta?A vybíráte stejně pečlivě svoje ložní prádlo? Zní to možná jako nepoměr, ale když si uvědomíme, že v posteli trávíme třetinu svého života, je vlastně logické, že i povlečení může výrazně ovlivnit kvalitu našeho života.
18. srpna 2020

Tencel, Materiál, který musíte mít

Tencel, Materiál, který musíte mít
Jste na našich stránkách a čtete náš magazín. To znamená, že jste někdo, komu záleží na kvalitě a než se pro něco rozhodne, zváží všechna pro a proti. Náročný zákazník, dalo by se o vás říct. A takové máme nejradši. Protože pro vaše vysoké nároky máme nejen pochopení, ale rovnou i řešení.
20. srpna 2020

Do třetice všeho dobrého platí i u polštářů

Do třetice všeho dobrého platí i u polštářů
Taky milujete ten pocit, když přijedete na hotel, kde je ustlaná postel se spoustou polštářů a vy zkoušíte nejrůznější kombinace, dokud nenajdete tu pravou pro tuhle noc?
Přehled článků