Zpět

Průvodce velikostmi

Nejste se jisti velikostí?

Poradíme Vám jak správně změřit povlečení nebo prostěradlo. Bude Vám k tomu stačit krejčovský metr.

Vybíráte povlak na polštář?

Ty máme s hladkým okrajem nebo ozdobnou kantou. Rozměr povlaku zjistíte přeměřením rozměru ode švu ke švu. Otvor pro výplň je vždy na straně a velikost výplně je totožná pro polštáře bez kanty i s kantou. Totéž platí pro povlaky na peřiny, které měříme rovněž ode švu ke švu. U měření prostěradla se zaměřte na šířku (A) a hloubku (B). Nezapomeňte také na výšku matrace (C). Naše prostěradla jsou univerzálně šitá pro matrace výšky 18-24cm.

Povlak na polštář může mít hladký okraj nebo ozdobnou kantu. Rozměr povlaku je vždy udaný jako rozměr ode švu ke švu, přičemž otvor pro výplň je na straně A. Povlak peřiny má otvor také na straně A. Při měření pro objednávku prostěradla se zaměřte standardně na šířku(A) a hloubku(B), ale také na výšku matrace(C). Naše prostěradla jsou univerzálně šita pro matrace výšky 18-25cm.

Rozměry si můžete zapsat.

Nebo se zaregistrujte na našem webu a ve Vašem účtu najdete vždy uložené rozměry předchozích nákupů. Při výběru nového povlečení i při doplnění toho, co právě máte, se pak stačí jen podívat do Vašeho účtu.