Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

Magazín LEJAAN

Objevte kouzlo hedvábného polštáře

Objevte kouzlo hedvábného polštáře

Vyspěte se do krásy s novým povlakem na polštář Delicate Silk. Dotek pravého hedvábí přináší luxusní zážitek ze spánku a mnoho benefitů pro vaši pleť i vlasy. Díky elegantnímu balení je krásným dárkem pro vaše nejbližší.

NEJVYŠŠÍ KVALITA

Když hedvábí, tak jen to nejlepší. Pro opravdové pohodlí při spánku jsme pro povlak zvolili typ Mulberry, který nese punc hedvábí té nejvyšší kvality. Díky 100% přírodnímu složení, délce a pevnosti jednotlivých vláken vzniká extra jemný, hladký, a zároveň mimořádně odolný materiál s nezaměnitelnými vlastnostmi. Pro opravdový požitek z každé prospané minuty.


SPÁNKEM KE KRÁSE

Povlak Delicate Silk se stane oblíbeným společníkem vašich dnů i nocí. Pravidelný spánek na hedvábí pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů i pleti, zatímco chladivý efekt a hypoalergenní složení zvyšuje komfort při odpočinku. A kdo by nechtěl při spánku automaticky pečovat i o svou krásu?

Hladký přírodní materiál navíc neabsorbuje kosmetické produkty ani přirozenou vlhkost pokožky. Pleť tak zůstává po celou noc hydratovaná, vlasy lesklé a riziko tvorby vrásek se snižuje.


Aneta Machová, Product Developerka Lejaan, si kosmetické vlastnosti hedvábí nemůže vynachválit. „Sama bojuju s citlivou pletí, která bývá často dehydratovaná, a navíc mám kudrnaté vlasy. Pravidelný spánek na hedvábném polštáři mi pomohl zlepšit kvalitu pleti, vlasy se mi přes noc tolik nevysušují a méně krepatí.“


ELEGANTNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ

Dopřejte komfort pravého hedvábí sami sobě, nebo jím udělejte radost někomu blízkému. Díky elegantnímu balení se povlak Delicate Silk stává ideálním dárkem pro jakoukoliv příležitost.

Krásná dárková krabice s hedvábným pouzdrem a mašlí je v ceně výrobku. Jedinečný zážitek tak čeká na každého nového majitele už při samotném rozbalování.


KOMFORT A SNADNÉ LADĚNÍ

Pro naši novinku jsme zvolili bílé, béžové a světle šedé hedvábí. Neutrální barvy padnou do každé ložnice a svým přirozeným leskem povýší váš interiér na novou úroveň.

Praktická velikost povlaku 50 × 70 cm, skvělé termoregulační schopnosti a vysoká prodyšnost materiálu jsou zárukou komfortního spánku v každém ročním období.Mohlo by se vám líbit

24. října 2022

JAK SE ZAHŘÁT TUHLE ZIMU

JAK SE ZAHŘÁT TUHLE ZIMU
Teplých podzimních dnů ubývá, sluneční paprsky slábnou a chlad se postupně dostává pod kůži. Jak tuto zimu zůstat v teple? Inspirujte se našimi radami. Troufáme si říct, že na pohodlí (nejen v zimě) jsme v Lejaan experti.
16. ledna 2023

Jak na Mix & Match ve vaší ložnici

Jak na Mix & Match ve vaší ložnici
Stejně jako každému skvělému jídlu předchází výčet kvalitních ingrediencí, tvoří dokonalý vzhled lůžka správná kombinace materiálů, vzorů a barev. My v Lejaan máme rádi jednoduchost. Proto všechny naše kolekce navrhujeme tak, aby barevně ladily a daly se vzájemně kombinovat. Jak na Mix & Match, které bude vašemu interiéru slušet, jsme se zeptali naší kreativní ředitelky Jany Hučíkové.
Přehled článků