Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024
en

Magazín LEJAAN

Povlečení, které nemusíte žehlit

Povlečení, které nemusíte žehlit

Méně času u žehlicího prkna znamená více času na odpočinek. My v Lejaan s tím naprosto souzníme a naše povlečení zkrátka ve většině případů nežehlíme. Jak ale docílit hezky hladké postele i bez rozpálené žehličky? Zvolte vhodný materiál ložního prádla a zaměřte se na způsob sušení. S obojím vám rádi poradíme.

BAVLNA & POLYESTER

Kolekce Old Memories a Flat White nemají společný jen jemný proužek. Právem je označujeme za nejméně mačkavá povlečení z naší nabídky. Pro jejich výrobu jsme zvolili 80 % bavlněného základu a kvalitní syntetické vlákno. Kombinací materiálů vzniká hebké saténové povlečení, které si i po vyprání zachovává svůj hladký vzhled.

„Pro vyhlazení ložního prádla je nejlepší sušit povlečení v závěsu, ideálně bez ostrých přehybů, nebo jej naruby vložit do sušičky na střední teplotu,“ doporučuje Aneta Kořínková, vedoucí zákaznického servisu Lejaan.


FLAT WHITE

Elegantní provedení kolekce Flat White s jemným proužkem promění každou ložnici v hotelové apartmá. Krémový odstín můžete povléknout od jara do zimy a oživit menšími barevnými polštáři podle sezóny.


OLD MEMORIES

Šedo-béžové povlečení Old Memories s hladkým proužkem je jednou z nejprodávanějších kolekcí vůbec. Minimalistický design a jemný odstín nejde nemilovat, obzvlášť, když vás před povlékáním nečeká nepříjemné žehlení.


TENCEL™ LYOCELL

TENCEL™ Lyocell v kombinaci s kvalitní bavlnou tvoří náš signature materiál v kolekcích ložního prádla. Povlečení z čistě přírodních vláken je výjimečně hebké, odolné a má skvělé termoregulační schopnosti. Saténová vazba látky zaručuje dokonale hladký povrch a nižší mačkavost materiálu.

Z bavlny a lyocellu šijeme kolekce v jedinečných autorských odstínech. Pro co nejhladší povrch i bez žehlení sušte vždy povlečení naruby – na nízký stupeň v sušičce, nebo v závěsu bez ostrých přehybů. Pokud je to možné, vyhněte se přímým slunečním paprskům.


DOKONALE HLADKÉ

Ač správná péče a volba materiálu pomáhá k hladkému vzhledu povlečení, není výsledný efekt vždy stoprocentní. Pokud je pro vás dokonale vyhlazená postel prioritou, bez pomoci žehličky se bohužel neobejdete. Naše lyocellovo-bavlněné povlečení je však poddajné a žehlí se téměř samo. Proto nevěšte hlavu a těšte se na výsledek, který pokaždé bude stát za to.


CHCETE SI NAŠE PRODUKTY OSOBNĚ VYZKOUŠET?

Náš liberecký showroom jsme otevřeli veřejnosti. Rezervujte si svůj termín na Private Shopping a nechte si poradit od zkušených expertů z Lejaan týmu.

Mohlo by se vám líbit

Tencel, Materiál, který musíte mít

Tencel, Materiál, který musíte mít
Jste na našich stránkách a čtete náš magazín. To znamená, že jste někdo, komu záleží na kvalitě a než se pro něco rozhodne, zváží všechna pro a pro...

Představujeme vzorník Lejaan

Představujeme vzorník Lejaan
Váháte, které povlečení bude to pravé? Hledáte správný odstín pro vaši ložnici? Pak jsme právě pro vás sestavili vzorníky v pěti variantách pro sna...
Přehled článků