Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
en

Magazín LEJAAN

Jste tím, v čem spíte

Jste tím, v čem spíte

kolekce povlečení Organic cloud

Představte si, že si vybíráte auto, nový domov nebo životního partnera. Jaká všechna kritéria musí splňovat, abyste spolu spokojeně strávili dlouhá léta?

A vybíráte stejně pečlivě svoje ložní prádlo? Zní to možná jako nepoměr, ale když si uvědomíme, že v posteli trávíme třetinu svého života, je vlastně logické, že i povlečení může výrazně ovlivnit kvalitu našeho života.

kolekce povlečení Flatwhite

kolekce povlečení Flatwhite

My v Lejaan jsme nad tím přemýšleli za vás. Přemýšleli jsme, co je pro nás důležité v noci při spánku, ráno při stlaní i celý den, kdy chceme, aby vypadal k světu náš interiér.

A od přemýšlení už nebylo daleko k činům. Díky tomu vznikly exkluzivní kolekce povlečení, která Vám budou spolehlivými partnery na třetinu vašeho života. Které si zamilujete do posledního záhybu a na rozdíl od jiných životních partnerů jim nebudete muset tolerovat žádné nedokonalosti. 


kolekce povlečení Frozen lake
kolekce povlečení Frozen lake

kolekce povlečení Frozen lake

Důraz v Lejaan klademe na použití přírodních materiálů nebo jejich kombinací. Díky tomu vám při velmi snadné údržbě povlečení vydrží opravdu dlouho.

Zvyknout si na to nejlepší je snadné, vkus se nám ale v průběhu života může měnit, stejně jako interiér našeho domova. Proto jsme vsadili na jednoduchost. Jednobarevná povlečení nebo decentní vzory zaručují, že se vám neokoukají a půjdou dobře a variabilně kombinovat. A nebudou na sebe zbytečně strhávat pozornost, protože hlavní roli hrajete ve své posteli pořád vy.

kolekce povlečení Midnight diving
kolekce povlečení Midnight diving

kolekce povlečení Midnight diving

Zatímco stoprocentní bavlna ja stará dobrá klasika, materiál Tencel je žhavá novinka.

Díky jeho unikátnímu složení se povlečení nemačká a je příjemně prodyšné. Klíčem k tomuhle tajemství je viskózové vlákno z eukalyptových vláken, které je v našich kolekcích nakombinováno s bavlnou. 

kolekce povlečení Never too late a Frozen lake

kolekce povlečení Never too late a Frozen lake

Neslibujeme vám, že stlaní postele se stane vaší nejoblíbenější částí dne, na kterou nebudete moct dospat. Ale slibujeme, že jsme ho zjednodušili, jak nejvíce to bylo možné! Nemačkavé materiály vám stlaní usnadní a pokud na něj přeci jen nebudete mít náladu, nevadí. O to víc bude vaše postel zvát k dalšímu zavrtání s knížkou.

Protože trávit třetinu života v posteli je báječné, ale kdo řekl, že strávit půlku života v Lejaan, není ještě lepší?

kolekce povlečení Old memories

kolekce povlečení Old memories

Přehled článků