Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
en

Magazín LEJAAN

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY

Záleží na tom, v čem spíte. Proto Lejaan povlečení šijeme z prémiových přírodních materiálů včetně certifikované organické bavlny. Jaké jsou její výhody oproti ostatním materiálům a co se pod přívlastkem bio skutečně ukrývá?

CERTIFIKOVANÁ BAVLNA

Naše organická bavlna splňuje mezinárodní certifikace, které zaručují splnění nejvyšších etických a ekologických požadavků napříč výrobním procesem – od semínka bavlníku, až po finální produkt.


Jemná béžová kolekce Wooden Essence.

Co přesně to znamená? Pěstování a zpracování naší biobavlny probíhá bez použití geneticky modifikovaného osiva a škodlivých chemikálií. Samozřejmou součástí produkce je zodpovědné nakládání s vodou, redukce emisí, recyklace a využití obnovitelných zdrojů energie. Dodržování přísných norem, chemické čistoty a vysoký standard látek zaručuje pravidelné testování nezávislými orgány.


Povlečení Organic Cloud ve svěžím bílém odstínu.

Podmínkou certifikace je také respektování sociálních zásad. Spolupracujeme proto s dodavatelem, který nabízí spravedlivé pracovní podmínky, ctí svobodu a rovnoprávnost a dohlíží na bezpečnost a zdraví svých zaměstnanců.

V důsledku těchto certifikátů a norem vzniká materiál maximálně šetrný k vašemu zdraví i přírodě, který je zároveň pomyslným symbolem lepšího světa a uvědomělejší společnosti.


Kolekce Mum's Kingdom inspirovaná barevnou paletou sazenic.

AUTORSKÉ KOLEKCE POVLEČENÍ

Organická bavlna je přirozeně odolný materiál příjemný na dotek. V Lejaan však díky vlastnímu vývoji látek dokážeme její vlastnosti posunout ještě o mnoho dál.

Gramáž, hustotu vláken (TC), strukturu i barvu materiálu si definujeme sami. Tyto parametry silně ovlivňují výslednou povahu látek. Pod rukama našich švadlen tak vznikají zcela jedinečné kolekce.


Dvoubarevná kolekce Frozen Lake.

Pocitově pevnější materiál tvoří kolekce Organic Cloud v tlumené bílé, Fair Play ve světle šedé a Frozen Lake v bílo-šedé barvě. Vyšší gramáž podpoří odolnost látky a zvýrazní její strukturu, díky saténové vazbě vás však čeká příjemně hebký povrch.

Pokud hledáte měkčí a lehčí alternativu, vsaďte na povlečení Mum's Kingdom v sytě zeleném odstínu nebo na béžovou kolekci Wooden Essence. Nižší gramáž látky a vyšší TC propůjčuje ložnímu prádlu dokonalou hebkost, podobnou našim signature kolekcím z TENCEL™ Lyocellu.

Všechna naše povlečení šijeme v klasických i prodloužených rozměrech, pro dospělé, páry i ty nejmenší.


Povlečení Wooden Essence & Pletená kolekce doplňků Monochrome Melange.

PROSTĚRADLA Z BIOBAVLNY

Ve spánku je naše pokožka v intenzivním kontaktu s matrací. Lidé s citlivou pokožkou a alergici tak ocení hebkou společnost organické bavlny, která není zatížená chemickými procesy.

Prostěradla z biobavlny šijeme v rozměrech pro klasická lůžka, dvoulůžka i dětské matrace. Zvolte šedý odstín kolekce Fair Play, elegantní bílou Organic Cloud nebo hravé barvy kolekcí Mum's Kingdom a Wooden Essence.


Světle šedé prostěradlo Fair Play s praktickými gumičkami v rozích.

Mohlo by se vám líbit

Tencel, Materiál, který musíte mít

Tencel, Materiál, který musíte mít
Jste na našich stránkách a čtete náš magazín. To znamená, že jste někdo, komu záleží na kvalitě a než se pro něco rozhodne, zváží všechna pro a pro...

Na návštěvě u Lukáše Kimličky

Na návštěvě u Lukáše Kimličky
Studoval módu, věnoval se návrhářství, stylingu a dnes je jeho hlavní doménou módní fotografie. Vítejte ve stylovém bytě Lukáše Kimličky, za jeho j...
Přehled článků