U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024
en

Magazín LEJAAN

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY

Záleží na tom, v čem spíte. Proto Lejaan povlečení šijeme z prémiových přírodních materiálů včetně certifikované organické bavlny. Jaké jsou její výhody oproti ostatním materiálům a co se pod přívlastkem bio skutečně ukrývá?

CERTIFIKOVANÁ BAVLNA

Naše organická bavlna splňuje mezinárodní certifikace, které zaručují splnění nejvyšších etických a ekologických požadavků napříč výrobním procesem – od semínka bavlníku, až po finální produkt.


Jemná béžová kolekce Wooden Essence.

Co přesně to znamená? Pěstování a zpracování naší biobavlny probíhá bez použití geneticky modifikovaného osiva a škodlivých chemikálií. Samozřejmou součástí produkce je zodpovědné nakládání s vodou, redukce emisí, recyklace a využití obnovitelných zdrojů energie. Dodržování přísných norem, chemické čistoty a vysoký standard látek zaručuje pravidelné testování nezávislými orgány.


Povlečení Organic Cloud ve svěžím bílém odstínu.

Podmínkou certifikace je také respektování sociálních zásad. Spolupracujeme proto s dodavatelem, který nabízí spravedlivé pracovní podmínky, ctí svobodu a rovnoprávnost a dohlíží na bezpečnost a zdraví svých zaměstnanců.

V důsledku těchto certifikátů a norem vzniká materiál maximálně šetrný k vašemu zdraví i přírodě, který je zároveň pomyslným symbolem lepšího světa a uvědomělejší společnosti.


Kolekce Mum's Kingdom inspirovaná barevnou paletou sazenic.

AUTORSKÉ KOLEKCE POVLEČENÍ

Organická bavlna je přirozeně odolný materiál příjemný na dotek. V Lejaan však díky vlastnímu vývoji látek dokážeme její vlastnosti posunout ještě o mnoho dál.

Gramáž, hustotu vláken (TC), strukturu i barvu materiálu si definujeme sami. Tyto parametry silně ovlivňují výslednou povahu látek. Pod rukama našich švadlen tak vznikají zcela jedinečné a zcela osobité kolekce.


Dvoubarevná kolekce Frozen Lake.

Pocitově pevnější materiál tvoří kolekce Organic Cloud v tlumené bílé, Fair Play ve světle šedé a Frozen Lake v bílo-šedé barvě. Vyšší gramáž podpoří odolnost látky a zvýrazní její strukturu, díky saténové vazbě vás však čeká příjemně hebký povrch.

Pokud hledáte měkčí a lehčí alternativu, vsaďte na povlečení Mum's Kingdom v sytě zeleném odstínu nebo na béžovou kolekci Wooden Essence. Nižší gramáž látky a vyšší TC propůjčuje ložnímu prádlu dokonalou hebkost, podobnou našim signature kolekcím z TENCEL™ Lyocellu.

Všechna naše povlečení šijeme v klasických i prodloužených rozměrech, pro dospělé, páry i ty nejmenší.


Povlečení Wooden Essence & Pletená kolekce doplňků Monochrome Melange.

PROSTĚRADLA Z BIOBAVLNY

Ve spánku je naše pokožka v intenzivním kontaktu s matrací. Lidé s citlivou pokožkou a alergici tak ocení hebkou společnost organické bavlny, která není zatížená chemickými procesy.

Prostěradla z biobavlny šijeme v rozměrech pro klasická lůžka, dvoulůžka i dětské matrace. Zvolte šedý odstín kolekce Fair Play nebo elegantní bílou Organic Cloud.


Světle šedé prostěradlo Fair Play s praktickými gumičkami v rozích.

Mohlo by se vám líbit

Tencel, Materiál, který musíte mít

Tencel, Materiál, který musíte mít
Jste na našich stránkách a čtete náš magazín. To znamená, že jste někdo, komu záleží na kvalitě a než se pro něco rozhodne, zváží všechna pro a pro...

Na návštěvě u Lukáše Kimličky

Na návštěvě u Lukáše Kimličky
Studoval módu, věnoval se návrhářství, stylingu a dnes je jeho hlavní doménou módní fotografie. Vítejte ve stylovém bytě Lukáše Kimličky, za jeho j...
Přehled článků