U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha
en
 Kolekce Down Comfort All Season

Down Comfort All Season Lejaan Kids

Celoroční přikrývky z certifikovaného husího peří jsou výjimečně nadýchané. Výplně mají výborné absorpční vlastnosti a dlouhou životnost. Díky perfektním termoregulačním schopnostem v zimě zahřejí a v létě před teplem ochrání. Pocit pohodlí umocňuje hladký bavlněný povrch.
9 590 Kč
 Kolekce Down Comfort All Season

O MATERIÁLU Lejaan Kids

nadýchanost a prodyšnost. Prachová pírka jsou díky tisícům jemných vláken přirozeně měkká a lehká. Navíc chrání před chladem a mají větší výhřevnost. Peří je plněno do hustě tkaných sypků ze 100% bavlny.
9 590 Kč
 Kolekce Down Comfort All Season

O MATERIÁLU Lejaan Kids

Přikrývky plníme z 90 % jemným prachovým a 10 % pevným draným peřím pro maximální nadýchanost a prodyšnost. Prachová pírka jsou díky tisícům jemných vláken přirozeně měkká a lehká. Navíc chrání před chladem a mají větší výhřevnost. Peří je plněno do hustě tkaných sypků ze 100% bavlny.
9 590 Kč
 Kolekce Down Comfort All Season

PROŠITÍ

Přikrývky jsou doplněny o textilní přepážky. Ty přirozeně vytváří kapsy, které drží peří na místě a zajišťují dostatek prostoru pro zvětšení jeho objemu. Díky této konstrukci výplně zachycují více vzduchu, lépe izolují a zůstávají dlouhodobě nadýchané.
 Kolekce Down Comfort All Season

NAŠE PEŘÍ

Pro péřové výplně jsme zvolili vysoce kvalitní husí peří z evropských chovů a certifikovaných farem, nejčastěji ze sousedního Polska. Celý proces získávání i zpracování peří probíhá eticky a v souladu se zásadami dobrých životních podmínek zvířat.
 Kolekce Down Comfort All Season

ZDRAVÝ SPÁNEK

Díky důkladnému čištění peří během výrobního procesu jsou tyto výplně při správné domácí péči vhodné i pro děti alergické na prach a roztoče. Nehodí se pouze do domácností alergiků na peří.
 Kolekce Down Comfort All Season

PÉČE

Přikrývky jsou pratelné. V rámci kvalitní péče doporučujeme prát v jemném pracím prostředku a za nízkých otáček na 60 °C. Péřové výplně je možné sušit volně nebo v sušičce na nižší teplotu. Chemické čištění, žehlení a bělení není žádoucí. Pro zachování nadýchanosti se vyhněte vakuování.
 Kolekce Down Comfort All Season

Vlastnosti přikrývek

Složení vnitřní 100% CERTIFIKOVANÉ HUSÍ PEŘÍ
Složení svrchní 100% BAVLNA
Charakter antialergenní
Gramáž 140 × 200 cm – 600 g
Hřejivost STŘEDNÍ / POUŽITÍ CELOROČNÍ
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit