Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma

Magazín LEJAAN

Leján nebo Ležán?

Leján nebo Ležán?

Líján, Ležán, Lejýn. I tak slýcháme vyslovovat naši značku. Jak je to správně, a jaký příběh se skrývá za šesti písmeny?

Lejaan založili v roce 2020 tři kamarádi, Marcel Gecov, Honza Kmoch a Honza Bartoš. Přípravy však začaly už o tři roky dříve. Fáze vývoje nebyla vůbec přímočará a měla i řadu slepých cest. Už v pomyslném finále, kdy byly natištěné etikety a výrobky téměř připravené k prodeji, se rozhodli pro totální změnu názvu.


„Na letišti v Thajsku, kde jsme byli na společném výletě, nám došlo, že pokud chceme vybudovat lovebrand, musíme zvolit název, kterým esteticky lépe zapadneme do světové extra třídy,“ vysvětluje Marcel. Původní a v určitém ohledu konvenční „Just Pure“ dostalo červenou kartu a nahradilo ho netypické slovo Lejaan. Co znamená?


LEJAAN JAKO PŘESMYČKA

Lejaan je hravá přesmyčka jmen majitelů. Z Marcelova jména začíná název slabikou „Le“, dvě A v „jaan“ odkazují na dva Jany. Název se má vyslovovat jako „Leján“, ale pokud ho budete číst jinak a představovat si přitom naše pohodlné kolekce ložního prádla, froté a plédů, pak je vše v pořádku.


CHCETE SI NAŠE PRODUKTY OSOBNĚ VYZKOUŠET?

Náš liberecký showroom jsme právě otevřeli veřejnosti. Rezervujte si svůj termín na Private Shopping a nechte si poradit od zkušených expertů z Lejaan týmu.

Mohlo by se vám líbit

15. dubna 2022

Lejaan + Liberec = VELKÁ SEVERSKÁ LÁSKA

Lejaan + Liberec = VELKÁ SEVERSKÁ LÁSKA
Liberec je naše láska. Místo, kde tvoříme všechny naše kolekce, spolupracujeme a kde sami bydlíme. 
6. června 2022

Žádaný rozměr polštáře 50×60 cm je tady

Žádaný rozměr polštáře 50×60 cm je tady
Velikost polštáře v rozměru 50 × 60 cm jsme nechali došít ke všem kolekcím povlečení na e-shopu. Konečně tak můžete povléknout i polštáře, které na Lejaan netrpělivě čekají.
Přehled článků