Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma

Volné pracovní pozice

Správce a obsluha skladu

Popis pozice

Pro mladou českou značku Lejaan hledáme správce a obsluhu skladu. Práce na částečný úvazek obnáší převoz zboží mezi výrobami, skladové operace a správu budov naší firmy v Liberci. Náš nový kolega by proto měl být samostatný, zručný, ochotný a precizní, se smyslem pro pořádek a plánování. Aktivní řidičské schopnosti jsou podmínkou.

Co přesně tě čeká

  • plánování logistiky materiálů (látky, hotové produkty, obalový materiál) a případný převoz mezi výrobami
  • řešení interní logistiky – převoz zásilek ze spedičních služeb
  • organizace skladu, příjem a skladování nového zboží a obalového materiálu
  • správa budov a pozemků firmy – údržba budov, péče o pozemek, drobné řemeslné práce, komunikace s řemeslníky

Co požadujeme

  • trestnou bezúhonnost
  • preciznost, ochotu a smysl pro plánování
  • manuální zručnost
  • zkušenosti ze skladu a údržby jsou vítány
  • řidičský průkaz
  • základní znalosti práce s PC, např. v programech Excel, Outlook

Nabízíme ti

  • práci na částečný úvazek v přátelském kolektivu – 3 dny v týdnu, možnost rozšíření úvazku v budoucnu
  • jednosměnný provoz
  • krásné pracovní prostředí v našem moderním skladu v Liberci
  • uvítací balíček a zaměstnaneckou slevu na produkty
  • kolegy, kteří pro značku žijí
  • výběrovou kávu a často i něco dobrého na zub :)
Pokud tě pozice zaujala a chtěl bys ve skladu Lejaan uplatnit své technické dovednosti, pošli svůj životopis na pruskova@lejaan.cz. Budeme se těšit, až se setkáme!
KONTAKTUJ NÁS
Nemáme otevřenou pozici, kterou hledáš? To se může stát, dej nám vědět, co chceš v Lejaan dělat. Svůj životopis pošli na hucikova@lejaan.cz.