Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma

Volné pracovní pozice

Product Development Manager

Popis pozice

Budeš mít na starost kompletní vývoj nových produktů Lejaan, při kterém si zakládáme na nejvyšším standardu kvality, krásy a funkčnosti. Budeš komunikovat s našimi stávajícími výrobci a dodavateli a aktivně vyhledávat nové v ČR i v zahraničí. Řešení nových produktů budeš zastřešovat také projektově - poptávat vzorky, prototypy, řešit výrobu a důkladné testování. Budeš v úzkém kontaktu s oddělením kreativy a výroby.

Poskytneme ti

  • krásné pracovní prostředí s industriálním nádechem v našem showroomu v Liberci
  • úhrady spojené s pracovní cestou - letenky, cestovní výdaje, ubytování
  • práci ve firmě, která se pro tebe pravděpodobně stane životní láskou
  • kolegy, kteří pro značku žijí
  • MacBook jen pro tebe + vlastní pracovní místo, mobil se služebním tarifem, firemní automobil
  • uvítací balíček produktů + zaměstnaneckou slevu na produkty

Požadavky na novou posilu

  • časová flexibilita v rámci zahraničních cest - za těmi nejzajímavějšími materiály se nebojíš letět přes celou Evropu
  • systematické myšlení, samostatnost při plnění úkolů
  • vysoké estetické cítění
  • praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • znalost textilního sortimentu, orientace v oblasti designu bytových doplňků výhodou
  • zájem o aktuální novinky v oboru, o materiály a technologie
  • otevřená mysl pro nové věci
  • zodpovědnost, která jde ruku v ruce s časovou flexibilitou
  • angličtina samozřejmostí, němčina výhodou
  • znalost práce v rozhraní iOS, Google nástroji a s různými aplikacemi (Trello, Dropbox) výhodou
  • nástup dle dohody (možný ihned nebo v průběhu následujících měsíců)

Asistent/ka kreativní ředitelky/ Web content junior

Pro naši kreativní ředitelku hledáme ochotnou a šikovnou pravou ruku, která jí pomůže se správou e-shopu, každodenní agendou a bude asistovat při focení našich produktů.

  • výběrovou kávu, kterou tě naučíme dělat na našem profi pákovém stroji
  • MacBook jen pro tebe + vlastní pracovní místo

Správa eshopu
  • editace a tvorba nových produktů
  • poptávka překladů textů + administrace v backendu
  • obsluha aplikace Getsnapppt
  • příprava SEO textů
Asistence fotoateliéru
  • agenda ateliéru - hlídání skladových zásob a 100% stavu produktů
  • produkce kolem focení - rezervace hotelů, objednávky rekvizit, příprava produktů (praní, žehlení)
Asistence kreativního týmu
  • vyhledávání informací o materiálech, výrobcích, firmách
  • komunikace s marketingovým oddělením
  • řešení agendy grafických podkladů (zadání, hlídání termínů)
Pozice tě zaujaly a chceš se s námi sejít?
KONTAKTUJ NÁS