Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
en

Magazín LEJAAN

Tencel, Materiál, který musíte mít

Tencel, Materiál, který musíte mít

kolekce povlečení Quiet Jungle

Jste na našich stránkách a čtete náš magazín. To znamená, že jste někdo, komu záleží na kvalitě a než se pro něco rozhodne, zváží všechna pro a proti. Náročný zákazník, dalo by se o vás říct. A takové máme nejradši. Protože pro vaše vysoké nároky máme nejen pochopení, ale rovnou i řešení.

Samozřejmě se shodneme, že není nad starou dobrou bavlnu. Ani vy ani my ale nejsme tak konzervativní, abychom se bránili drobným vylepšením. V tomto případě jsme bavlnu vylepšili viskózovým vláknem z eukalyptu(Tencel®), abychom byli šetrní k přírodě a nakombinovali z ní to nejlepší.

kolekce povlečení Never too late

Vznikl tak na omak příjemný a hebký, jako obláček lehounký materiál, který se snadno udržuje. Tato kombinace Tencelu® a bavlny vyniká svojí výjimečnou měkkostí. Jde ruku v ruce i se současnými trendy udržitelné módy, protože se při jeho zpracování myslí na recyklaci vody a když doslouží, je biologicky rozložitelný a kompostovatelný.

My ale věříme, že do kompostu ho pošlou nejdříve vaše pravnoučata, protože jeho vlákno je vysoce odolné a barvy, v nichž povlečení dodáváme, zase jednoduše nesmrtelné.

kolekce povlečení Quiet Jungle

Je to trochu s jako jahodami. Samotné jsou skvělá svačina, když k nim ale člověk přidá smetanu, stane se z nich perfektní dezert.

Na to jsme mysleli, když jsme vymýšleli materiál, který si vezme to nejlepší z přírody, nezatíží ji a spánek v něm se bude zaslouženou sladkou tečkou za náročným dnem.

Přehled článků