Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma

Magazín LEJAAN

Do třetice všeho dobrého platí i u polštářů

Do třetice všeho dobrého platí i u polštářů

kolekce povlečení Organic Cloud

Jak můžete žít jenom s jedním? Copak to máte rádi pokaždé stejně? Nikdy nepotřebujete trochu výš, nebo malinko větší? 

Řeč je samozřejmě o polštářích. Taky milujete ten pocit, když přijedete na hotel, kde je ustlaná postel se spoustou polštářů a Vy zkoušíte nejrůznější kombinace, dokud nenajdete tu pravou pro tuhle noc? 

kolekce povlečení Organic Cloud

Ten největší pod hlavu, prostřední pod nohy a nejmenší položit na klín a podívat se na film. Nebo dát malý pod hlavu, velký obejmout a střední si schovat na polštářovou bitvu! Nebo se zavrtat do všech a celý den nevylézt, protože jste ze všech bitev už unavení a chcete se aspoň na chvíli přede všemi schovat?

kolekce povlečení Flatwhite

kolekce povlečení Flatwhite

Tři je kouzelné číslo nejen v pohádkách. Kromě pohodlí, které 3 polštáře zaručí Vám, je třeba zmínit i to, že budou výrazně víc slušet Vaší posteli. Ať už zvolíte jednobarevnou variantu nebo kombinaci více odstínů, Vaši postel polštáře povýší na královské lože.

kolekce povlečení Winter Fields

S kolika se spokojíte Vy?

Inspirujte se