Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

Vrácení a reklamace

Postup při vrácení / reklamaci

Chcete některé z produktů Lejaan vyměnit, nebo vrátit? Obracíte se na nás s reklamací? Postup pro zaslání zboží zpět k nám je jednoduchý a bez nákladů.

1. Krok: Vyplňte vratkový/ reklamační formulář

Vyplňte formulář, který byl přiložen k vaší objednávce. Zaškrtněte, který z produktů chcete vrátit/ reklamovat a počet ks.

Formulář najdete přiložený v každém balíčku. Odkaz na vrácení/ reklamaci je také součástí e-mailu s vaší objednávkou. Registrovaní zákazníci najdou formulář u každé své objednávky v sekci "Moje objednávky".

2. krok: Zabalte produkt

Vracené zboží musí být nepoužité, v původním stavu a vráceno v původním balení. Na rozmyšlenou máte 14 dnů, po které lze produkty vrátit nebo vyměnit.

3. krok: Odneste na Zásilkovnu

Váš balíček bezplatně vrátíte na jakékoliv pobočce Zásilkovny. K tomu vám postačí číslo uvedené na formuláři. Tým Lejaan váš požadavek vyřeši v co nejkratší lhůtě,maximálně pak do 30ti dnů.