Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
en

Magazín LEJAAN

Pět tipů na místa, kde si Lejaan vyzkoušíte na vlastní kůži

Pět tipů na místa, kde si Lejaan vyzkoušíte na vlastní kůži

Co takhle spojit produktové testování s výletem? Naše povlečení, ručníky a další produkty jsou součástí těch nejkrásnějších hotelů, penzionů a kouzelných chaloupek po celé České republice. Pokud přemýšlíte, kam tohle léto vyrazit, přinášíme další várku osvědčených tipů.

Na Živili

Na samotě, uprostřed pastvin a lesů, vytvořil mladý pár Veru a Luky zážitkové ubytování postavené na čtyřech živlech – vodě, ohni, zemi a vzduchu.

Plovoucí ponton s vlastní saunou, chatička postavená na základech původního mlýna, maringotka zasazená do obory s laněmi nebo chata s praskajícím krbem – stačí si jen vybrat to vaše. Uvnitř všech najdete kolekce povlečení Lejaan.


Zelená Marína

Hotel Zelená Marína v horském městečku Vrchlabí nabízí vše pro dokonalý pobyt v Krkonoších. Kromě wellness se saunou a relaxační zónou můžete navštívit také lobby bar nebo golfový simulátor.

Každé ráno se zde podávají poctivé snídaně s ovocem i zeleninou z vlastní zahrady a v útulně vybavených pokojích najdete kolekce Never Too Late, Father’s Playground a ručníky Gentle Organic.


Čtyřhvězdičkový hotel Zelená Marína poskytne skvělé útočiště pro vaši horskou dovolenou.

Čtyřhvězdičkový hotel Zelená Marína poskytne skvělé útočiště pro vaši horskou dovolenou.

Vinařství Šílová

Toto krásné vinařství si vedle výrobny a restaurace v centru Mikulova otevřelo ještě dva apartmány zasazené do měšťanského domu z 18. století v samotném srdci města.

V domě původně žila rakouská řeznická rodina, která zde provozovala masný krám. Dnes se po vinné degustaci můžete ubytovat v apartmánech s terasou a krásným výhledem na Svatý Kopeček.


Krčma U krále Brabantského

Nyní se přesuneme do centra Prahy, do jedné z křivolakých uliček na Malé Straně. Zdejší krčma patří mezi nejstarší hospody v Praze, opředená mnoha bájemi a legendami. Popíjeli zde rudolfínští alchymisté, kat Mydlář, Mozart i Jaroslav Hašek.

Po vydatné večeři se můžete ubytovat v apartmánech s původními dřevěnými stropy a dubovým schodištěm ze 17. století. Historie krčmy dokonce sahá až do roku 1375.


Tiny Glamp

Už jste vyzkoušeli glamping? Kempování v přírodě s trochou luxusu s výhledem na vinice a hory je ideální pro všechny, kteří touží po romantickém pobytu ve dvou.

Tiny Glamp najdete na třech místech v Jeseníkách a ve slovácké vinici v oblasti Průšánky. Jejich kouzelné glampingové kontejnery jsou vybaveny našimi polštáři, ručníky i povlečením.


V kontejnerech najdete koupelnu, tekoucí vodu, elektřinu, malou kuchyňku i velkou, pohodlnou postel.

V kontejnerech najdete koupelnu, tekoucí vodu, elektřinu, malou kuchyňku i velkou, pohodlnou postel.

Mohlo by se vám líbit

Místa, kde si Lejaan můžete vyzkoušet na vlastní kůži

Místa, kde si Lejaan můžete vyzkoušet na vlastní kůži
Naše povlečení, ručníky a další produkty najdete v hotelech, penzionech a kouzelných chaloupkách po celé České republice. Je nám ctí být součástí těch...

Chladivé povlečení pro parné letní noci

Chladivé povlečení pro parné letní noci
Nemůžete během letních nocí usnout? Vyzkoušejte naše chladivé povlečení z TENCEL™ Lyocellu, které přirozeně absorbuje vlhkost a mění nepohodlí parných...
Přehled článků