Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
en

Magazín LEJAAN

Místa, kde si Lejaan můžete vyzkoušet na vlastní kůži

Místa, kde si Lejaan můžete vyzkoušet na vlastní kůži

Naše povlečení, ručníky a další produkty najdete v hotelech, penzionech a kouzelných chaloupkách po celé České republice. Je nám ctí být součástí těch nejkrásnějších ubytování. A protože se často ptáte, kde byste si Lejaan mohli vyzkoušet dříve, než se zabydlí u vás, přinášíme vám první čtyři tipy.

Chalupa Tříč

Kouzelná chalupa v malebné vesničce Horní Tříč je ideálním místem pro načerpání energie. Hostům je k dispozici wellness se saunou, ochlazovací kádí a venkovní vyhřívaná káď. Chalupu najdete v těsné blízkosti lyžařských areálů, je ideální pro velkou rodinu nebo partu přátel.

Na místě, kde se tradiční prvky snoubí s moderním designem, najdete naše bavlněné povlečení Winter Fields s vetkaným proužkem. Koupelny jsou vybaveny froté z kolekce Honest Cotton.


Dřevěné prvky, vůně horského vzduchu a maximální pohodlí jsou důvody, proč se na toto místo budete vždy rádi vracet.

Dřevěné prvky, vůně horského vzduchu a maximální pohodlí jsou důvody, proč se na toto místo budete vždy rádi vracet.

SKY SUITE

Exkluzivní zážitek na vás čeká při pobytu ve Sky Suite Hotelu v Praze. Hotelový pokoj je totiž umístěn ve výšce 70 metrů nad zemí přímo ve věži žižkovského televizního vysílače. Krásný výhled si můžete užít také o patro níž ve vyhlášené restauraci Oblaca.

Večer zakončete romantickou koupelí, zabalte se do županu Lejaan, položte se do prostorné postele a pozorujte Prahu z ptačí perspektivy.


Chalupa mezi sklepy

Malá jihomoravská vesnička, pomalu plynoucí čas, domácká pohoda a místo televize jen obrovské okno s výhledem do zahrady. Marika s Jirkou, manželé a autoři blogu Kitchen Story, o vlastní chalupě dlouho snili a nedávno tento sen proměnili v realitu.

Prostor vyladěný do posledního detailu si můžete pronajmout i vy, chalupa pohodlně ubytuje až 10 lidí. Ve dvou ložnicích se vyspíte v naší signature kolekci Quiet Jungle. Na vzniku chalupy se podílely talentované designérky Adéla Lipar Kudrnová a Petra Stein.

Vítejte v Chalupě mezi sklepy, kde se budete cítit jako doma a ještě lépe.

Vítejte v Chalupě mezi sklepy, kde se budete cítit jako doma a ještě lépe.

Hotel Savoy

Již od roku 1881 je hotel Savoy synonymem luxusního ubytování a péče o hosty v Krkonoších. Špindlerův Mlýn, dříve mlynářské městečko, dnes nejvyhledávanější horské středisko. Jen několik kilometrů od pramene řeky Labe v srdci nejvyšších českých hor.

Ideální poloha přímo v centru dění, horské prostředí i rozsáhlé wellness a spa vám zajistí příjemný pobyt. Po náročné lyžovačce nebo výšlapu na Sněžku můžete doplnit energii ve vyhlášené restauraci Savoya.


Mohlo by se vám líbit

Jak na Mix & Match ve vaší ložnici

Jak na Mix & Match ve vaší ložnici
Stejně jako každému skvělému jídlu předchází výčet kvalitních ingrediencí, tvoří dokonalý vzhled lůžka správná kombinace materiálů, vzorů a barev. ...

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY
Záleží na tom, v čem spíte. Proto Lejaan povlečení šijeme z prémiových přírodních materiálů včetně
Přehled článků