U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024
en

Magazín LEJAAN

Místa, kde si Lejaan můžete vyzkoušet na vlastní kůži

Místa, kde si Lejaan můžete vyzkoušet na vlastní kůži

Naše povlečení, ručníky a další produkty najdete v hotelech, penzionech a kouzelných chaloupkách po celé České republice. Je nám ctí být součástí těch nejkrásnějších ubytování. A protože se často ptáte, kde byste si Lejaan mohli vyzkoušet dříve, než se zabydlí u vás, přinášíme vám první čtyři tipy.

Chalupa Tříč

Kouzelná chalupa v malebné vesničce Horní Tříč je ideálním místem pro načerpání energie. Hostům je k dispozici wellness se saunou, ochlazovací kádí a venkovní vyhřívaná káď. Chalupu najdete v těsné blízkosti lyžařských areálů, je ideální pro velkou rodinu nebo partu přátel.

Na místě, kde se tradiční prvky snoubí s moderním designem, najdete naše bavlněné povlečení Winter Fields s vetkaným proužkem. Koupelny jsou vybaveny froté z kolekce Honest Cotton.


Dřevěné prvky, vůně horského vzduchu a maximální pohodlí jsou důvody, proč se na toto místo budete vždy rádi vracet.

Dřevěné prvky, vůně horského vzduchu a maximální pohodlí jsou důvody, proč se na toto místo budete vždy rádi vracet.

SKY SUITE

Exkluzivní zážitek na vás čeká při pobytu ve Sky Suite Hotelu v Praze. Hotelový pokoj je totiž umístěn ve výšce 70 metrů nad zemí přímo ve věži žižkovského televizního vysílače. Krásný výhled si můžete užít také o patro níž ve vyhlášené restauraci Oblaca.

Večer zakončete romantickou koupelí, zabalte se do županu Lejaan, položte se do prostorné postele a pozorujte Prahu z ptačí perspektivy.


Chalupa mezi sklepy

Malá jihomoravská vesnička, pomalu plynoucí čas, domácká pohoda a místo televize jen obrovské okno s výhledem do zahrady. Marika s Jirkou, manželé a autoři blogu Kitchen Story, o vlastní chalupě dlouho snili a nedávno tento sen proměnili v realitu.

Prostor vyladěný do posledního detailu si můžete pronajmout i vy, chalupa pohodlně ubytuje až 10 lidí. Ve dvou ložnicích se vyspíte v naší signature kolekci Quiet Jungle. Na vzniku chalupy se podílely talentované designérky Adéla Lipar Kudrnová a Petra Stein.

Vítejte v Chalupě mezi sklepy, kde se budete cítit jako doma a ještě lépe.

Vítejte v Chalupě mezi sklepy, kde se budete cítit jako doma a ještě lépe.

Hotel Savoy

Již od roku 1881 je hotel Savoy synonymem luxusního ubytování a péče o hosty v Krkonoších. Špindlerův Mlýn, dříve mlynářské městečko, dnes nejvyhledávanější horské středisko. Jen několik kilometrů od pramene řeky Labe v srdci nejvyšších českých hor.

Ideální poloha přímo v centru dění, horské prostředí i rozsáhlé wellness a spa vám zajistí příjemný pobyt. Po náročné lyžovačce nebo výšlapu na Sněžku můžete doplnit energii ve vyhlášené restauraci Savoya.


Mohlo by se vám líbit

Jak na Mix & Match ve vaší ložnici

Jak na Mix & Match ve vaší ložnici
Stejně jako každému skvělému jídlu předchází výčet kvalitních ingrediencí, tvoří dokonalý vzhled lůžka správná kombinace materiálů, vzorů a barev. ...

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY
Záleží na tom, v čem spíte. Proto Lejaan povlečení šijeme z prémiových přírodních materiálů včetně
Přehled článků