Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
en

Magazín LEJAAN

Chladivé povlečení pro parné letní noci

Chladivé povlečení pro parné letní noci

Nemůžete během letních nocí usnout? Vyzkoušejte naše chladivé povlečení z TENCEL™ Lyocellu, které přirozeně absorbuje vlhkost a mění nepohodlí parných večerů v hebký a komfortní zážitek.

CHLADIVÝ TENCEL

Optimální teplota pro kvalitní spánek je 17-20 °C, což se v létě zdá jako nelehký úkol. Zachránit od vedra vás může právě povlečení z TENCEL™ Lyocellu, jehož vlákna byla speciálně vyvinuta pro tropické noci. Materiál zmírňuje projevy pocení, snižuje vlhkost a podporuje chladivý pocit, který je pro lyocellovo-bavlněné povlečení a prostěradlo typický.

Termoregulační vlastnosti lyocellových vláken se umí přizpůsobit i ostatním ročním obdobím. Nemusíte se tedy bát, že by bylo potřeba ložní prádlo po létě uklízet. Látka je uzpůsobena pro celoroční využití, takže v létě zchladí a v zimě naopak příjemně zahřeje.


UDRŽITELNOST

Odpovědná výroba TENCEL™ Lyocellu začíná již v udržitelně obhospodařovaných lesech. Dřevo, které je těženo pouze z certifikovaných zdrojů, je dále zpracováno organickým procesem s uzavřenou smyčkou. To znamená, že dochází k recyklaci více než 99,8 % vzniklých látek, a je tak naprosto zamezeno vzniku škodlivých odpadních vod.

„Všechny látky, které vznikají při jeho výrobě jsou znovu využívány. Tvoří se tak minimální množství odpadu a spotřeba vody je až dvacetkrát nižší než při zpracování bavlny,“ shrnuje výrobní proces spolumajitel Lejaan Honza Bartoš.


PRODYŠNOST

Lyocellová vlákna skvěle odvádí vlhkost, podporují regulaci tělesné teploty a brání pocení. Jsou strukturována tak, aby efektivně absorbovala vodní páru, která je dále transportována uvnitř vláken. To zajišťuje pocit sucha a výjimečného komfortu během spánku.

Díky minimalizaci vlhka zároveň přirozeně vzniká antibakteriální prostředí zabraňující množení mikroorganismů.


VHODNÝ I PRO NEJCITLIVĚJŠÍ

Náš TENCEL™ Lyocell kombinuje vysokou savost a prodyšnost s extra hladkým povrchem. Přirozené spojení těchto atributů z něj dělá ideálního společníka pro citlivou pokožku, a to včetně té dětské či silně problematické.


TENCELOVÉ LÉTO

Vyladěné složení našich kolekcí povlečení a prostěradel je 60% TENCEL™ Lyocell a 40% bavlna.

Vybrat si můžete ze široké škály barev, které pomohou naladit svěží letní atmosféru. Mezi vhodné adepty patří starorůžová kolekce Never Too Late, zelenošedá kolekce Jane’s Weekend či chladivě šedomodrá kolekce Afternoon Storm. Maximálně čistý vzhled zajistí zářivě bílá kolekce Quiet Jungle.


CHCETE SI NAŠE PRODUKTY OSOBNĚ VYZKOUŠET?

Navštivte náš liberecký showroom a nechte si poradit od zkušených expertů z Lejaan týmu. Stačí si zarezervovat svůj termín na Private Shopping

Mohlo by se vám líbit

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY

ODHALTE TAJEMSTVÍ ORGANICKÉ BAVLNY
Záleží na tom, v čem spíte. Proto Lejaan povlečení šijeme z prémiových přírodních materiálů včetně

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO S LEJAAN

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO S LEJAAN
Ani horké letní noci vás nezastaví od kvalitního spánku. Vyzkoušejte chladivý TENCEL™ Lyocell, vyměňte přikrývku za lehčí variantu a inspirujete se na...
Přehled článků