Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma

Magazín LEJAAN

Vaši Lejaan oblíbenci v roce 2022

Vaši Lejaan oblíbenci v roce 2022

Už pár dní se v kalendáři píše nový rok, ale než se s vervou pustíme do dalších plánů, dovolíme si ještě jedno malé ohlédnutí za tím minulým. Jaké Lejaan produkty zdobily v roce 2022 nejčastěji vaše koupelny a ložnice? Podívejte se s námi.

PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE ŘADY COMFORT

Nadýchané a pohodlné jako peří, ale peří to není. Polštáře a přikrývky z řady Comfort si vloni získaly vaše srdce a obsadily první příčky na škále nejprodávanějších produktů Lejaan.

Divíme se? Ani trochu. Jak říká spoluzakladatel Lejaan Jan Bartoš: „Ručíme za to, že výplň Comfort All Season nerozeznáte od té péřové. Můžete si tak dopřát výjimečné pohodlí, které na rozdíl od prachového peří nepokazí složité čištění. Polštáře i přikrývky totiž můžete bez obav vyprat.“

Díky speciální vnitřní úpravě zůstávají výplně Comfort stále měkké a načechrané. Příjemný pocit při spánku navíc umocňuje antialergenní složení a hladký povrch ze 100% bavlny.


POVLEČENÍ MUM'S KINGDOM & WOODEN ESSENCE

Řadu Lejaan povlečení z organické bavlny jsme na podzim doplnili o nový typ látky. Jemná biobavlna s lehkou gramáží a vyšší hustotou vláken rozšířila naši barevnou paletu o béžovou kolekci Wooden Essence a sytě zelený odstín Mum's Kingdom.

„Ta nová zelená je taaak boží!“

„Nádherná barva.“

„Úplně ji miluju!“

zaplavily nás vaše reakce na nové povlečení. A než jsme zamáčkli slzu dojetím, dočasně jste nám vyprodali sklady.


KOUPELNOVÁ PŘEDLOŽKA

Tvrdou podlahu v roce 2022 mnozí z vás vyměnili za měkký došlap naší koupelnové předložky ze 100% bavlny. Vysoká gramáž 1 500 g/m² zahřeje studené nohy a zpříjemní tak všechny ranní i večerní rituály. Už ji máte doma i vy?


PLÉD COLOUR MELANGE

Pro zachumlání na sedačce, jako elegantní přehoz přes postel nebo měkká deka do dětského kočárku. Barevné plédy Colour Melange díky své variabilitě zútulnily nejeden domov.


Hebkou pleteninu z bavlny a lyocellu jsme záměrně navrhli v odstínech, které perfektně ladí s našimi kolekcemi povlečení. V setu s povlakem na polštář ze stejné kolekce vnesou do interiéru strukturu a dodají každé místnosti hravost a styl.


POVLEČENÍ FATHER'S PLAYGROUND

Cenu za suverénně nejoblíbenější Lejaan produkt od vás získala kolekce Father's Playground. Povlečení v teple šedém odstínu sluší každé ložnici a dobře se kombinuje s dalšími barvami.

Náš signature materiál z bavlny a TENCEL™ Lyocellu je navíc mimořádně hebký a má skvělé termoregulační schopnosti. Pro příjemný spánek malých i velkých v tom loňském i v každém nadcházejícím roce.


Mohlo by se vám líbit

30. listopadu 2022

Na návštěvě u Pavlíny Louženské

Na návštěvě u Pavlíny Louženské
Stojí za úspěšnou platformou #HolkyzMarketingu a jako certifikovaný mentor od Google pomáhá mladým značkám růst. Svým domovem plným ikonického designu nás tentokrát provedla Pavlína Louženská. Přečtěte si, proč interiérový design přirovnává k tvorbě webu, jaké jsou její rituály a kde loví jedinečné kousky do svého bytu.
12. prosince 2022

Interiéry, ve kterých se dobře žije

Interiéry, ve kterých se dobře žije
Ambiciózní, inovativní, překračující hranice obvyklého – takto své projekty popisuje architektonické studio Perspektiv, které aktuálně prochází expanzí na poli veřejného prostoru a developerských projektů. Pro soukromou rezidenční část své tvorby proto vytvořili nový ateliér arkhe, který se věnuje návrhu jedinečných domovů od hrubé stavby do posledního detailu. Nahlédněte s námi za oponu jejich velkolepé práce. Představíme vám dva krásné projekty, k jejichž realizaci jsme měli možnost přispět i my.
Přehled článků