Nevhodné vánoční dárky můžete vrátit až do 31. 1. 2023 Navštivte vánoční pop-up Lejaan | 22. 11. – 23. 12. | Vinohradský Pavilon | Praha Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Nevhodné vánoční dárky můžete vrátit až do 31. 1. 2023 Navštivte vánoční pop-up Lejaan | 22. 11. – 23. 12. | Vinohradský Pavilon | Praha Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Nevhodné vánoční dárky můžete vrátit až do 31. 1. 2023 Navštivte vánoční pop-up Lejaan | 22. 11. – 23. 12. | Vinohradský Pavilon | Praha Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Nevhodné vánoční dárky můžete vrátit až do 31. 1. 2023 Navštivte vánoční pop-up Lejaan | 22. 11. – 23. 12. | Vinohradský Pavilon | Praha Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

Magazín LEJAAN

Vánoční pop-up v Praze

Vánoční pop-up v Praze

Přijďte si naše produkty osahat a prohlédnout na vlastní oči. Od 22. 11. probíhá vánoční pop-up Lejaan ve Vinohradském Pavilonu. Osobně vás provedeme sortimentem, představíme nové kolekce a poradíme s nákupy pod stromeček. Pro každého návštěvníka máme navíc připravenou 10% slevu a doručení domů zdarma.

Vánoční pop-up se koná od 22. 11. do 23. 12. v prvním patře Vinohradského Pavilonu na adrese Vinohradská 50, Praha 2. Rádi vás přivítáme ve všední dny, kdykoliv mezi 10. a 18. hodinou.


Najdete nás v prostřední části prvního patra.

Najdete nás v prostřední části prvního patra.

KOUZLO LEJAAN NAŽIVO

Vánoční pop-up Lejaan je první příležitost v Praze seznámit se s našimi produkty a materiály osobně. Prohlédnout si můžete celý náš sortiment, od povlečení přes froté a doplňky až po roztomilé dětské kolekce. To vše s šálkem dobré kávy a v kouzelné vánoční atmosféře.


V části kavárny se můžete posadit a vychutnat si cukroví, kávu nebo třeba vaječný koňak.

V části kavárny se můžete posadit a vychutnat si cukroví, kávu nebo třeba vaječný koňak.

NEJKRÁSNĚJŠÍ DÁREK

Přímo na akci lze pořídit vánoční dárkový poukaz s originálním věnováním. Nákup ostatních dárků pak můžete dokončit na našem e-shopu – s využitím tabletu v Pavilonu, nebo v klidu a pohodlí vašeho domova. V každém případě získáte 10% slevu na celý sortiment a dopravu zdarma.


Osahat a prohlédnout si můžete i všechny naše kolekce froté.

Osahat a prohlédnout si můžete i všechny naše kolekce froté.

VÁNOČNÍ BALENÍ

Věříme, že kouzlo spočívá v detailech. Proto jsme vánoční dárkové balení navrhli tak, aby samotné rozbalování bylo neobyčejným zážitkem. Vaši objednávku můžete na e-shopu rozdělit do několika dárků. A my vám každý zabalíme zvlášť do krabice s hedvábným papírem, mašlí, jmenovkou a osobním vzkazem.


Ukázku vánočního balení jsme pro vás připravili také na pop-upu.

Ukázku vánočního balení jsme pro vás připravili také na pop-upu.

PODĚKOVÁNÍ PARTNERŮM

Za poskytnutí nádherného prostoru děkujeme přátelům ze Stockist, se kterými sdílíme lásku k designu a Skandinávii. O vánoční výzdobu se postarala liberecká firma Glassor, která ručně vyrábí dokonalé skleněné ozdoby. Atmosféru doplnilo dokonalé floristické umění květinářství Mario Wild Flowers. Za cukroví děkujeme cukrárně Myšák ze skupiny Ambiente a za výborný vaječný likér kavárně IPPA Cafe.

Mohlo by se vám líbit

1. listopadu 2022

Co letos nadělit pod stromeček?

Co letos nadělit pod stromeček?
Někdo je s pečlivou strategií nakupuje měsíce dopředu, jiný to nechává na poslední chvíli. Všichni ale mají stejný cíl – pořídit takový dárek, který pod stromečkem opravdu potěší. Čím tedy letos obdarovat své nejbližší? Nelámejte si s tím hlavu. Dokonalé dárky jsme tentokrát vybrali za vás.
7. listopadu 2022

Zveme vás na Lejaan Christmas Market

Zveme vás na Lejaan Christmas Market
Útulné, voňavé, veselé a štědré. Takové jsou Vánoce v Lejaan. Přijďte se o tom přesvědčit 25. 11. na náš Lejaan Christmas Market.
Přehled článků