Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

Magazín LEJAAN

Zveme vás na Lejaan Christmas Market

Zveme vás na Lejaan Christmas Market

Útulné, voňavé, veselé a štědré. Takové jsou Vánoce v Lejaan. Přijďte se o tom přesvědčit 25. 11. na náš Lejaan Christmas Market.

Osobně vás provedeme novými kolekcemi, produktovými stálicemi i druhou jakostí se sníženou cenou. A každou Lejaan radost, kterou si u nás pořídíte, vám zdarma zabalíme jako vánoční dárek. Vy si mezitím můžete vychutnat svařené víno, šálek horké čokolády a něco dobrého k zakousnutí.


O vánoční atmosféru bude postaráno.

O vánoční atmosféru bude postaráno.

Christmas Market se koná v prostorách libereckého showroomu Lejaan na adrese U Kolory 231, Liberec. Zaparkovat můžete přímo u naší haly.

Konkrétní čas pro vaše nákupy si prosím rezervujte do 21. 11. prostřednictvím formuláře na stránce privateshopping.lejaan.cz. Stačí zvolit datum akce (25. 11.) a vybrat čas vaší návštěvy.

Moc se na vás těšíme!

Váš tým Lejaan

Mohlo by se vám líbit

24. října 2022

JAK SE ZAHŘÁT TUHLE ZIMU

JAK SE ZAHŘÁT TUHLE ZIMU
Teplých podzimních dnů ubývá, sluneční paprsky slábnou a chlad se postupně dostává pod kůži. Jak tuto zimu zůstat v teple? Inspirujte se našimi radami. Troufáme si říct, že na pohodlí (nejen v zimě) jsme v Lejaan experti.
1. listopadu 2022

Co letos nadělit pod stromeček?

Co letos nadělit pod stromeček?
Někdo je s pečlivou strategií nakupuje měsíce dopředu, jiný to nechává na poslední chvíli. Všichni ale mají stejný cíl – pořídit takový dárek, který pod stromečkem opravdu potěší. Čím tedy letos obdarovat své nejbližší? Nelámejte si s tím hlavu. Dokonalé dárky jsme tentokrát vybrali za vás.
Přehled článků