Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
en

Magazín LEJAAN

Vánoční pop-up v Praze

Vánoční pop-up v Praze

Přijďte si naše produkty osahat a prohlédnout na vlastní oči. Od 22. 11. probíhá vánoční pop-up Lejaan ve Vinohradském Pavilonu. Osobně vás provedeme sortimentem, představíme nové kolekce a poradíme s nákupy pod stromeček. Pro každého návštěvníka máme navíc připravenou 10% slevu a doručení domů zdarma. Od 19. 12. můžete pop-up využít také pro vyzvednutí vaší Lejaan objednávky.

Vánoční pop-up se koná od 22. 11. do 23. 12. v prvním patře Vinohradského Pavilonu na adrese Vinohradská 50, Praha 2. Rádi vás přivítáme ve všední dny v čase 10:00–18:00 a v pátek 23. 12. v 10:00–15:00.

POP-UP JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO

Od 19. 12. bohužel nemůžeme garantovat doručení objednávek do Štědrého dne. Proto jsme se rozhodli proměnit náš vánoční pop-up v Praze ve výdejní místo a nabídnout vám poslední příležitost pro nákup ideálních vánočních dárků.

Osobní odběr ve Vinohradském Pavilonu jednoduše zvolíte na našem e-shopu při volbě dopravy. Jakmile bude vaše Lejaan objednávka připravena k vyzvednutí, informujeme vás pomocí SMS.

Možnost osobního odběru bude na našem e-shopu k dispozici do 22. 12. do 12:00, tak aby veškeré vaše objednávky byly nejpozději 23. 12. připravené v Praze. Balíček na vás v Pavilonu počká do pátku 23. 12. do 14:00. Prosíme o včasné vyzvednutí, pozdější výdej bohužel není možný.


Najdete nás v prostřední části prvního patra.

Najdete nás v prostřední části prvního patra.

KOUZLO LEJAAN NAŽIVO

Vánoční pop-up Lejaan je první příležitost v Praze seznámit se s našimi produkty a materiály osobně. Prohlédnout si můžete celý náš sortiment, od povlečení přes froté a doplňky až po roztomilé dětské kolekce. To vše s šálkem dobré kávy a v kouzelné vánoční atmosféře.


V části kavárny se můžete posadit a vychutnat si cukroví, kávu nebo třeba vaječný koňak.

V části kavárny se můžete posadit a vychutnat si cukroví, kávu nebo třeba vaječný koňak.

DÁRKY NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Přímo na akci lze pořídit vánoční dárkový poukaz s originálním věnováním, sadu ručníků, hebký župan nebo naše dekorační polštáře a plédy. Vybrané Lejaan produkty jsme pro vás zabalili do vánočního dárkového balení, a z Pavilonu tak mohou putovat rovnou pod vánoční stromeček.

Pokud na objednávku nespěcháte, můžete nákup veškerého sortimentu Lejaan pohodlně dokončit na našem e-shopu – s využitím tabletu v Pavilonu, nebo v klidu vašeho domova. V každém případě od nás získáte 10% slevu na celý sortiment a dopravu zdarma.


Osahat a prohlédnout si můžete i všechny naše kolekce froté.

Osahat a prohlédnout si můžete i všechny naše kolekce froté.

VÁNOČNÍ BALENÍ

Věříme, že kouzlo spočívá v detailech. Proto jsme vánoční dárkové balení navrhli tak, aby samotné rozbalování bylo neobyčejným zážitkem. Vaši objednávku můžete na e-shopu rozdělit do několika dárků. A my vám každý zabalíme zvlášť do krabice s hedvábným papírem, mašlí, jmenovkou a osobním vzkazem.


Ukázku vánočního balení jsme pro vás připravili také na pop-upu.

Ukázku vánočního balení jsme pro vás připravili také na pop-upu.

PODĚKOVÁNÍ PARTNERŮM

Za poskytnutí nádherného prostoru děkujeme přátelům ze Stockist, se kterými sdílíme lásku k designu a Skandinávii. O vánoční výzdobu se postarala liberecká firma Glassor, která ručně vyrábí dokonalé skleněné ozdoby. Atmosféru doplnilo dokonalé floristické umění květinářství Mario Wild Flowers. Za cukroví děkujeme cukrárně Myšák ze skupiny Ambiente a za výborný vaječný likér kavárně IPPA Cafe.

Mohlo by se vám líbit

Co letos nadělit pod stromeček?

Co letos nadělit pod stromeček?
Někdo je s pečlivou strategií nakupuje měsíce dopředu, jiný to nechává na poslední chvíli. Všichni ale mají stejný cíl – pořídit takový dárek, kter...

Zveme vás na Lejaan Christmas Market

Zveme vás na Lejaan Christmas Market
Útulné, voňavé, veselé a štědré. Takové jsou Vánoce v Lejaan. Přijďte se o tom přesvědčit 25. 11. na náš Lejaan Christmas Market. ...
Přehled článků