Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2
en

Magazín LEJAAN

Sázka na jistotu: Darujte Lejaan poukaz

Sázka na jistotu: Darujte Lejaan poukaz

Dárkové poukazy v různých hodnotách vždy potěší a vašim blízkým dopřejí možnost volby.

Tak jako Popelka dostala tři kouzelné oříšky, i my pro vás rozlouskneme těžké rozhodování při výběru dárků pod stromek. Na pomoc ve vánoční době přispěchá dárkový voucher s věnováním. Poukaz jsme však nevymysleli jako neosobní kousek bez nápadu, ale pojali jako personalizovaný dárek se vším všudy.


Oříšek první: Neobyčejné vánoční balení

Packaging je naše parketa, ale na co jsme vážně hrdí, je to naše dárkové vánoční balení, ve kterém nalezne dárkový voucher bezpečný úkryt do doby, než doputuje sněhovou vánicí k novému majiteli. A aby jim to po cestě slušelo, poukaz schováme do hedvábného papíru a vše zavážeme ozdobnou mašlí.

Dárek na poslední chvíli? Dárkovou kartu vám zašleme elektronicky k vytisknutí. Tuto možnost si můžete zvolit u dopravy a platby.

Oříšek druhý: Věnovaný z lásky

Voucher můžete doplnit osobním věnováním pro obdarovaného, které vytiskneme na kartičku. Pro Ježíšky, kterým došly nápady na vzkazy, jich máme přichystaných několik, které potěší a zahřejí i bez svařáku se skořicí. Fantazii se ale meze nekladou, a už vůbec ne o Vánocích, takže do obálky za vás vykouzlíme přání, pozdrav, myšlenku nebo třeba verš a svět se promění v zase o něco lepší místo.


Voucher zabalíme do vánočního dárkového balení s hedvábným papírem a mašlí.

Voucher zabalíme do vánočního dárkového balení s hedvábným papírem a mašlí.

Oříšek třetí: Místo do klobouku trefí se do vkusu každého

Najít dárek pro všechny může být pěkný oříšek. Ale vybrat si podle svého vkusu může opravdu každý a vy se nemusíte strachovat s typem dárku, jeho barvou nebo tajně v noci chodit přeměřovat povlak na polštář. A proto je voucher snadná sváteční volba. Ten od Lejaan navíc platí celých dvanáct měsíců, takže přinese dostatek času na vybírání a rozhodně se netváří, že si dal Ježíšek s nákupy na čas nebo mu došla inspirace. 

Mohlo by se vám líbit

Vánoční pop-up v Praze

Vánoční pop-up v Praze
Přijďte si naše produkty osahat a prohlédnout na vlastní oči. Od 22. 11. probíhá vánoční pop-up Lejaan ve Vinohradském Pavilonu. Osobně vás provede...

Kvalitní povlečení: Dárek pro hezčí dny a noci

Kvalitní povlečení: Dárek pro hezčí dny a noci
Dejte svým blízkým důvod těšit se na pohodlí postele ještě o trochu víc. Dárek v podobě hebkého a kvalitního povlečení potěší nejen na Štědrý Den, ...
Přehled článků