Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

Magazín LEJAAN

Představujeme vzorník Lejaan

Představujeme vzorník Lejaan

Váháte, které povlečení bude to pravé? Hledáte správný odstín pro vaši ložnici? Pak jsme právě pro vás sestavili vzorníky v pěti variantách pro snazší rozhodování. Pojďme si vzorníky společně představit a objevit vaše vysněné povlečení.

LEJAAN ALL IN

Se vzorníkem Lejaan All In získáte prohlídku našimi kolekcemi ve všech materiálech a odstínech. Najdete v něm povlečení z TENCEL™ Lyocellu, organické bavlny, klasické bavlny, a bavlny s příměsí kvalitního polyesterového vlákna, vzorník pravidelně doplňujeme o nové kolekce.


LEJAAN WHITE

Lejaan White potěší všechny milovníky čistě bílého povlečení. Vzorník obsahuje kolekce Quiet Jungle, Frosty Morning, Winter Fields, Organic Cloud, Daily Notes a One More Song.


Frosty Morning

LEJAAN TENCEL

Vzorník našich signature kolekcí z TENCEL™ Lyocellu zahrnuje osm kolekcí povlečení Father's Playground, Grandma's House, Grandpa’s Atelier, Never Too Late, Midnight Diving, Deep Secret, Quiet Jungle a Daily Notes.


LEJAAN ORGANIC

Do vzorníku Organic jsme zařadili kolekce z certifikované organické bavlny. Poznejte povlečení Organic Cloud, Fair Play a Frozen Lake.


LEJAAN COTTON

Inspirujte se vzorníkem Lejaan Cotton a objevte naše bavlněné kolekce Flat White, Old Memories, Winter Fields, Frosty Morning a One More Song.


VZORNÍK ZDARMA

Hodnotu vzorníku můžete použít na váš příští nákup jako slevu. E-mailem vám během pár minut od jeho zakoupení pošleme unikátní kód, se kterým vám cenu vzorníku z další objednávky odečteme. Jste interiérový designér? Vzorník vám naše B2B manažerka Aneta Kořínková pošle v rámci spolupráce. Teď už jste opravdu jen krůček k vaší snové kolekci povlečení. 

Mohlo by se vám líbit

18. června 2022

Lejaan pro hotely, interiérová studia a firmy

Lejaan pro hotely, interiérová studia a firmy
Lejaan je značka, která začala stavět na znalostech z hotelového provozu. Dlouhodobě spolupracujeme s dalšími firmami, architekty a designéry. S našimi produkty se můžete setkat v butikových hotelech, horských apartmánech, penzionech, wellness zařízeních a dalších kouzelných místech po celé České republice.
15. července 2022

Na návštěvě u Rachel Smékalové

Na návštěvě u Rachel Smékalové
Rachel Smékalová, zakladatelka koncept storu s kurátorským výběrem vintage nábytku a doplňků Qurated, ale především máma kouzelného Siddharthy. Když se zrovna nevěnuje synovi, nejspíš hledá, lakuje nebo brousí unikátní kus nábytku.
Přehled článků