Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
en
PANTONE 11-4001 TPG
 Kolekce Winter Fields

Winter Fields

Bílé povlečení v čistém a nadčasovém designu s tkanými proužky nabízí příjemný dotek čisté bavlny. Nadýchaná a měkká textura příjemná na pohled i na dotek. Povlečení vyrobené z vysoce kvalitní certifikované bavlny. Je čistě přírodní, pevné, savé a odolné.
Tip na set 1×140×200 cm / 1×70×90 cm classic
1 740 Kč
 Kolekce Winter Fields

HOTELOVÝ KOMFORT

Zvolte ten správný základ. Nadýchanou a přesto lehkou výplň, kterou povléknete do příjemné kolekce Winter Fields. Polštáře a jejich množství je zásadní pro pohodlný spánek. Osvědčená kombinace tří polštářů je ideální pro váš komfort i oporu. A také pro stylovější ložnici.
 Kolekce Winter Fields

STYLY POLŠTÁŘŮ

Budou vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře s ozdobným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
 Kolekce Winter Fields

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i variantu dvojitou a prodlouženou. Polštáře v sedmi velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na posteli v setu tří pohromadě.
 Kolekce Winter Fields

PROŠITÍ POVLAKU

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
 Kolekce Winter Fields

PÉČE

Kolekce Winter Fields umožňuje praní až na 60°C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40°C v pracím prostředku na bílé prádlo. Lze sušit v sušičce.
 Kolekce Winter Fields

NADROZMĚRNÉ PŘIKRÝVKY

K povlakům na přikrývky v rozměrech 240 × 200 cm a 240 × 220 cm přidáváme praktické tkaničky. I nadměrná velikost výplně tak bude držet na svém místě. Tkaničky se dají schovat, nebo je můžete nechat tak, jak jsme je našili. Vždy budou vypadat decentně a nebudou rušit celkový vzhled postele.
 Kolekce Winter Fields

Vlastnosti kolekce

Složení 100% bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, mercerovaná bavlna
Povrch 20 mm proužek
Gramáž 145 g/m², TC 230
Odstín PANTONE 11-4001 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit