Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

Magazín LEJAAN

Lejaanka: Dárek k nákupu pro vás

Lejaanka: Dárek k nákupu pro vás

Lejaanka z kolekce Midnight Diving

S každou sadou povlečení v dárkovém balení posíláme hebké překvapení. Ručně ušitou stylovou tašku, která se hodí pro každou příležitost a doplní váš outfit.

Už v začátcích Lejaan se zrodil nápad zabalit set povlečení do praktických tašek. Tašky jsme začali sami používat na denní nošení: „Naše látkové tašky jsou ideálním doplňkem. Já s nimi chodím nakupovat, dávám do nich ložní prádlo po vyprání, nosím v nich knihy, časopisy i počítač. Využívám je zkrátka denně,“ shrnuje Jana, kreativní ředitelka Lejaan.Jako průkopníci v organizaci ložního prádla jsme začali Lejaanky doporučovat i jako „dustbag“, pro praktický úložný systém a ukládání. Povlečení tak bude vypadat vždy uspořádaně a vy získáte přehled o tom, z čeho můžete vybírat.Lejaanky šijeme průběžně ve škále barev, materiálů a zpracování. Inspirujte se nadčasovými unisex odstíny, objevte pro tašku originální využití, zadejte jí neobvyklé úkoly. Navrhli jsme ji s pohodlnými brandovými pruhy pro časté používání, s nosností až pro čtyři kila pomerančů.


Tašku dáváme zdarma jako pozornost ke každé sadě povlečení v dárkovém balení, ale je i členkou stálého sortimentu ve dvou velikostech a v několika odstínech. A co je na ní nejkouzelnější? Odstřiženým kouskům látky, které zůstávají po šití, dává druhý život. Šijeme ji s láskou pro vás, a vážíme si toho, že vám můžeme nabídnout zase o kousek víc. 

Mohlo by se vám líbit

18. ledna 2022

Lejaan kids podle Yvety Anny Kroupové

Lejaan kids podle Yvety Anny Kroupové
Píše poezii, vyrábí šperky, navrhuje interiéry. Její práce je vidět i za podniky Ambiente nebo netradičními kuchařkami Dity P. Řeč je o Yvetě Anně Kroupové, ilustrátorce dětského povlečení Rebeca's Dream a Tobias' Dream.
25. února 2022

TENCEL™ Lyocell a proč ho milujeme

TENCEL™ Lyocell a proč ho milujeme
Už nemusíte vybírat mezi dobrým pocitem a pohodlím. Vsaďte na náš signature materiál TENCEL Lyocell™. Je natolik inovativní, že si ho nemůžete nechat ujít. 
Přehled článků