Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma

Magazín LEJAAN

Lejaan kids podle Yvety Anny Kroupové

Lejaan kids podle Yvety Anny Kroupové

Pro vytvoření dinosaura při focení povlečení Tobias’ Dream bylo použito 25 kg písku.

Píše poezii, vyrábí šperky, navrhuje interiéry. Její práce je vidět i za podniky Ambiente nebo netradičními kuchařkami Dity P. Řeč je o Yvetě Anně Kroupové, ilustrátorce dětského povlečení Rebeca's Dream a Tobias' Dream.

Ilustrátorka Yveta Anna Kroupová

Je nám nesmírnou ctí přiblížit vám autorské kolekce inspirované vzpomínkami z dětství Yvety Anny Kroupové. Tato všestranná, talentovaná ilustrátorka propůjčila těmto kolekcím kouzlo a navrhla povlečení, ve kterém budou vaše děti rádi usínat. Osobité kresby nerušící spánek projasní každý dětský pokoj. 


Jak to všechno začalo

Obě kolekce vznikly podle jmen dětí zakladatelů Lejaan, Marcelovy dcery Rebecy a Honzova syna Tobiáše. Hedvábnou jemnost materiálů zajišťuje námi i vámi oblíbené spojení bavlny a vláken TENCEL™ Lyocell z eukalyptového dřeva, která absorbují vlhkost, jsou přirozeně měkká, nemačkavá a hebká na dotek. Precizní šití zaručí, že při polštářových bitvách všechno zůstane na svém místě, navíc bez kousavých zipů a tvrdých knoflíků. 


Rebeca's Dream

Kolekci Rebeca's Dream v jemném růžovém odstínu doplňují motivy fauny a flory. „Vycházela jsem z mých dětských vzpomínek na léto. Když jsme se jako děti, já a moje sestřenice, tajně vkrádaly dírou v plotě do areálu zavřené zarostlé školy. Běhaly za motýlama a chytaly kobylky do sklenic od okurek. I ten divoký zajíc tam opravdu proběhl. Chtěla jsem ztvárnit Rebeca's Dream jako romantický příběh o holčičce, která žije ve svém bezstarostném světě, “ popisuje autorka. 


Rebeca's Dream
autorčiny skici

                           Rebeca 's Dream


Tobias' Dream

Dinosauří kolekce Tobias' Dream vznikla díky kultovnímu snímku Cesta do Pravěku od Karla Zemana a Knize o Pravěku ilustrovanou Zdeňkem Burianem: „Jako dítě jsem byla schopná listovat jí hodiny. Snažila jsem se do vzoru dostat detaily estetiky padesátých let, jako je třeba oblečení kluka na voru. Záměrně jsem nechtěla, aby barvy byly moderní a výrazné, ale spíše tlumené a zemité.“

Obě dětské kolekce mají svůj ekvivalent ložního prádla pro dospělé. „Sami totiž víme, že děti rádi přijdou s peřinou za rodiči, proto jsme je primárně sladili s kolekcemi Never Too Late a Father's Playground,“ doplňuje spolumajitel Marcel.  


                             Tobias ' Dream


Mohlo by se vám líbit

18. srpna 2020

Tencel, Materiál, který musíte mít

Tencel, Materiál, který musíte mít
Jste na našich stránkách a čtete náš magazín. To znamená, že jste někdo, komu záleží na kvalitě a než se pro něco rozhodne, zváží všechna pro a proti. Náročný zákazník, dalo by se o vás říct. A takové máme nejradši. Protože pro vaše vysoké nároky máme nejen pochopení, ale rovnou i řešení.
13. srpna 2020

Jste tím, v čem spíte

Jste tím, v čem spíte
Představte si, že si vybíráte auto, nový domov nebo životního partnera. Jaká všechna kritéria musí splňovat, abyste spolu spokojeně strávili dlouhá léta?A vybíráte stejně pečlivě svoje ložní prádlo? Zní to možná jako nepoměr, ale když si uvědomíme, že v posteli trávíme třetinu svého života, je vlastně logické, že i povlečení může výrazně ovlivnit kvalitu našeho života.
Přehled článků