Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2
en

Magazín LEJAAN

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO S LEJAAN

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO S LEJAAN

Ani horké letní noci vás nezastaví od kvalitního spánku. Vyzkoušejte chladivý TENCEL™ Lyocell, vyměňte přikrývku za lehčí variantu a inspirujete se našimi letními tipy.

NOVINKA MEZI PŘIKRÝVKAMI

Je nejvyšší čas vyměnit hřejivou zimní přikrývku za odlehčenou variantu a naše novinka Comfort Lightweight je připravena tento úkol splnit na jedničku.

Letní prošívané peřiny z inovativních mikrovláken jsou měkké a zachovávají si svůj nadýchaný tvar. Lehká gramáž 200 g/m2 je ideální pro letní období. Přikrývky mají hladký povrch ze 100% bavlny a vlastnostmi se podobají výplním z pravého peří.


CHLADIVÝ TENCEL LYOCELL

Během tropických teplot jsou na pomoc připraveny i naše kolekce povlečení a prostěradel ve vyladěné kombinaci 60% TENCEL™ Lyocell a 40% bavlna.

Oproti klasické bavlně absorbují vlhkost dvojnásobným tempem, tkanina se navíc dokonale přizpůsobí teplotě těla a vytváří tak příjemný chladivý efekt.


PLÁŽOVÁ OSUŠKA

K bazénu, moři, rybníku, na piknik i rozkvetlou louku. Lejaan osušky v obrovském rozměru 100 × 180 cm poslouží jako měkké podložky, ať už s vámi poputují kamkoliv.

Letos v létě můžete vybírat z nových kolekcí ze 100% bavlny, rozšířili jsme také naši paletu barev a struktur pro uspokojení i těch nejnáročnějších letních povalečů.


KOUZLO HEDVÁBÍ

Jestli může letošní vlnu veder něco zachránit, je to luxusní zážitek v podobě usínání na hedvábném polštáři Delicate Silk.

Výjimečný přírodní materiál si zamilujete pro jeho hladký chladivý povrch i blahodárné účinky na pleť a vlasy. Hebký povrch hedvábí neabsorbuje kosmetické produkty ani přirozenou vlhkost pleti. Pokožka tak po ránu zůstává hladká, svěží a vlasy neztrácí svůj lesk a hydrataci.


LETNÍ PLAYLIST

Na léto jste připraveni, teď už jen stačí naladit se na tu správnou pohodu. Pusťte si náš letní playlist, který kurátorsky doprovodí všechny vaše oblíbené kolekce. Přejeme vám to nejkrásnější léto!


Mohlo by se vám líbit

O vzpomínkách i vizích s kreativní ředitelkou Lejaan

O vzpomínkách i vizích s kreativní ředitelkou Lejaan
Jana Hučíková nejenže zažila první krůčky Lejaan, ale také se z velké části podílela na tom, jaký je dnes. Udržitelný, minimalistický, novátorský, res...

TENCEL™ Lyocell a proč ho milujeme

TENCEL™ Lyocell a proč ho milujeme
Už nemusíte vybírat mezi dobrým pocitem a pohodlím. Vsaďte na náš signature materiál TENCEL Lyocell™. Je natolik inovativní, že si ho nemůžete nech...
Přehled článků