Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Honest White
Kolekce Honest White
Kolekce Honest White

Honest White

Bílý župan Honest white je vyrobený z vysoce kvalitní bavlny v příjemné gramáži 450g/m2. Díky kvalitě smyček a vysoké gramáži má župan výbornou savost. Disponuje kapucí, kapsami a páskem na převázání. Dostupný je v několika velikostech. Modelka má na sobě svou standardní vel. S.
1 780 Kč
Kolekce Honest White

Funkční detaily

Všechny naše župany lze stáhnout páskem. Ten je protažený jedním ze dvou poutek, díky kterým na županu drží i rozvázaný. Výška umístění poutka je kvůli unisexovému střihu důležitým detailem pro správný fit. Límec je zakončený pohodlnou kapucí a přední část županu doplňují dvě komfortní kapsy.
Kolekce Honest White

NAŠE FROTÉ

Župany Lejaan jsou vyrobeny z dlouhosmyčkového froté. Jejich kvalitu potvrzuje hustota a délka smyček spolu s optimální gramáží 450g/m2. Ta zaručuje komfortní pocit při nošení a výbornou savost.
Kolekce Honest White

Péče

Vaše froté bude dlouho jako nové, budete-li o něj správně pečovat. Při praní dodržujte vždy doporučení na štítku. Praní na nižší teplotu může mít nepříznivý vliv na barvu ručníku. Používejte běžnou dávku pracího gelu na barevné prádlo ( bez opticky rozjasňujících látek). Nepoužívejte aviváže, mají negativní vliv na absorpční vlastnosti froté. Barevné ručníky také doporučujeme několikrát vyprat samostatně pro ustálení barev.
Kolekce Honest White

Vlastnosti županů

Složení 100% bavlna
Struktura Smyčková
Gramáž 450g/m2
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit