Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Classic Lightweight

Classic Lightweight

Přikrývky z kvalitní pratelné výplně mají menší hřejivost a jsou vhodné pro letní využití. Šetrná výroba výplně zajišťuje dlouhodobou měkkost a objem a je zároveň vhodnou volbou pro alergiky. Dostupné v klasických, dvojitých a prodloužených velikostech.
od 1 130 Kč do 2 990 Kč
Kolekce Classic Lightweight

PROŠITÍ

Elegantní tvarované prošití dává vyniknout objemu a lehkosti přikrývky. Jemně navrstvená výplň, jejíž výroba není zatížená chemikáliemi pro zpevnění, má za výsledek měkký povrch a dlouhodobě nadýchaný vzhled.
Kolekce Classic Lightweight

PÉČE

Přikrývky Lejaan jsou pratelné. V rámci kvalitní péče doporučujeme prát v tekutém pracím gelu za použití 1/3 běžného množství na 95 °C. Chemické čištění, žehlení a bělení nejsou žádoucí.
Kolekce Classic Lightweight

Vlastnosti přikrývek

Složení vnitřní 100% antialergenní mikrovlákno
Charakter antialergenní
Gramáž 200g/m2
Složení svrchní 100% polyester
Hřejivost mírná / použití letní
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit