Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma

Magazín LEJAAN

Zveme vás na Private Shopping

Zveme vás na Private Shopping

Objevte Lejaan Private Shopping.

Pojďte s námi objevit krásu nákupů se sklenkou vychlazeného prosecca a výběrovou kávou v našem industriálním showroomu. Pro vaše pohodlí jsme spustili rezervační systém, kde si můžete svůj čas nákupu rezervovat online. 

Naše liberecké sídlo Lejaan jsme poprvé otevřeli veřejnosti. Osobně si tak můžete prohlédnout všechny naše kolekce. Nákupem vás provede naše manažerka péče o zákazníky Anetka. Poradí a doporučí, odpoví na všechno, co vás bude zajímat. Můžete se těšit na vyladěný Lejaan servis, který zahrnuje i kofeinovou vzpruhu, malé občerstvení nebo sklenku bublinek. 


Náš showroom a workshop najdete na adrese U Kolory 231 v Liberci, zaparkovat můžete přímo v areálu u haly Lejaan. Termín nákupu, který vám bude vyhovovat, si prosím rezervujte předem v našem systému zde. O vše ostatní se postaráme my.


 

Pro naše sídlo jsme si vybrali Liberec, město, kde sami bydlíme a které se stalo naší životní láskou. Tady, v prostředí bývalé textilní továrny Kolora, vznikají naše nápady, kterými navazujeme na místní dlouhou tradici tohoto řemesla. Prostor jsme vyladili v krásnou industriální kancelář a sklad v jednom, odkud pečlivě zabalené kolekce odesíláme za vámi. Inspirujte se a načerpejte energii naší české Skandinávie.Mohlo by se vám líbit

1. dubna 2022

Oxfordský styl mezi polštáři

Oxfordský styl mezi polštáři
Budou vaše polštáře ve stylu Classic nebo Oxford? Dva různé styly povlaků na polštáře nabízíme u všech našich kolekcí. 
15. dubna 2022

Lejaan + Liberec = VELKÁ SEVERSKÁ LÁSKA

Lejaan + Liberec = VELKÁ SEVERSKÁ LÁSKA
Liberec je naše láska. Místo, kde tvoříme všechny naše kolekce, spolupracujeme a kde sami bydlíme. 
Přehled článků