Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

Magazín LEJAAN

Pusťte domů jarní vánek

Pusťte domů jarní vánek

Povlékněte jaro s Lejaan.

Jestli něco dokáže přilákat jaro víc než sluneční paprsky, je to rozhodně jarní interiérová vzpruha. Máme pro vás několik nápadů jak probudit bydlení ze zimního spánku. Povlečte lehčí přikrývky do nového, vyměňte koupelnové froté. Jarní porce inspirovaná novým ročním obdobím osvěží váš domov i myšlenky. 

JARNÍ VZPRUHA

Jarní refresh si zaslouží i vaše ložnice. Investujte do kvalitních materiálů a vyměňte tmavé tóny za světlé. Po dlouhé zimě načerpejte síly v novém povlečení ve svěžích barvách. Nebojte se barevných kombinací, postel můžete proměnit už s jedním novým polštářem!


STŘÍDÁNÍ PŘIKRÝVEK

Teplé peřiny můžete konečně schovat a vyměnit je za lehčí s menší hřejivostí. Naše prošívané antialergenní přikrývky Classic Lightweight bez obav vyperte v pračce. I po vyprání si zachovávají svůj nadýchaný vzhled. Přikrývky jsou dostupné v klasických, dvojitých i dětských velikostech.


 

KOUPELNA S NOVOU ENERGIÍ

Nechte proudit jarní sílu i do koupelnových nezbytností. Kolekce Confident Green je navržená v zeleném odstínu jako set konopných ručníků ve čtyřech velikostech a ladící bavlněné koupelnové předložky.


JARNÍ SEN

Bezstarostné a veselé jako rozkvetlá louka. Naše snová autorská kolekce od ilustrátorky Yvety Kroupové Rebeca's Dream rozjasní dětský pokojíček vašich malých princezen a zajistí jim sladký spánek. Díky spojení tradiční bavlny s eukalyptovým vláknem je povlečení jemné, měkké a nadýchané.CESTA NA TRH

Pro cestu za sezónní zeleninou a svazkem lučního kvítí zvolte prostorný módní doplněk s praktickými popruhy. Ručně ušitá textilní Lejaanka, do které se vejde nákup na víkendový oběd i s jarní cibulkou. 
Mohlo by se vám líbit

18. srpna 2020

Tencel, Materiál, který musíte mít

Tencel, Materiál, který musíte mít
Jste na našich stránkách a čtete náš magazín. To znamená, že jste někdo, komu záleží na kvalitě a než se pro něco rozhodne, zváží všechna pro a proti. Náročný zákazník, dalo by se o vás říct. A takové máme nejradši. Protože pro vaše vysoké nároky máme nejen pochopení, ale rovnou i řešení.
11. března 2022

Proč nemáme knoflíky na povlečení

Proč nemáme knoflíky na povlečení
Na našem povlečení nenajdete knoflíky, zipy ani tkaničky. Tyto prvky u nás nahrazuje vychytaný systém z hotelového prostředí, který ulehčí povlékání, a vy se můžete soustředit už jen na to, jakou vybrat knížku z nočního stolku. 
25. března 2022

Mix & match: snadné ladění v ložnici

Mix & match: snadné ladění v ložnici
Představujeme mix & match, náš oblíbený systém pro snadné ladění. Odstíny našeho povlečení jsme záměrně navrhli tak, aby umožňovaly vzájemné kombinace. 
Přehled článků