Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2
en

Magazín LEJAAN

PODZIMNÍ HYGGE PODLE LEJAAN

PODZIMNÍ HYGGE PODLE LEJAAN

Hygge. Dánský pojem vyjadřující útulno, pocit pohody, radost z maličkostí. Odpoledne strávené s knížkou, doušek horké kávy, zvuk deště bubnujícího na parapet. Zažijte podzimní hygge podle Lejaan. Sestavili jsme seznam tipů, bez kterých si letošní sychravé měsíce neumíme představit.

POSLECHNĚTE SI NÁŠ PLAYLIST

Podzimní atmosféru navodí nejlépe šustění padajícího listí a správně zvolená hudba. Budou to uklidňující tóny piana, nostalgický folk, nebo sestava oblíbených filmových soundtracků? Poskládejte si vlastní hygge playlist, nebo si rovnou poslechněte ten, který zpříjemňuje podzimní dny v Lejaan.


ZAPALTE SVÍČKU

Kouř tancující v průvanu, plamínek teplého světla, útulno. Hořící svíčka předá místnosti víc, než byste možná čekali. Vyzkoušejte naše favority z přírodních vosků – svíčky od české značky Bohemian Lab, či dánských minimalistických brandů Meraki a Skandinavisk.


VYRAZTE NA VÝLET DO LIBERCE

Kam pro pravé severské hygge? Jedině do Liberce. Výlet odstartujte snídaní ve vyhlášené kavárně Mikynapro kávu a řemeslné pečivo navštivte stylový DOK a za výhledy na podzimní město zamiřte na oblíbený Ještěd.

A když pojedete kolem, naplánujte si návštěvu showroomu Lejaan. Třeba si kousek severského hygge odvezete s sebou i k vám.


PŘIPRAVTE SI ČAJ S MLÉKEM

Chladné dny spolehlivě zachrání šálek horkého čaje. „Když jsem v naší pracovní kuchyňce objevila Hot Cinnamon Spice od Harney & Sons, bylo to pro mě malé vítězství,“ okomentovala náš malý rituál Lia, naše social media specialistka. „Zároveň mám od dětství zafixováno, že černý čaj se pije s mlékem. Tak stačilo jen málo a vznikl náš signature podzimní drink.“


NASNÍDEJTE SE VENKU

Teplých podzimních dnů ubývá, využijte prosluněná podzimní rána pro snídaně venku. Soukromý brunch na balkoně, nebo piknik v parku s partou přátel? Ať už zvolíte cokoliv, nezapomeňte s sebou přibalit hřejivý pléd a horkou kávu.


OBLEČTE DOMOV DO BAREV PODZIMU

Studeným odstínům odzvonilo. Pozvěte domů barvy, které vás po příchodu domů zahřejí na první pohled. Teplo domova spolehlivě vykouzlí spojení hnědé, béžové a cihlové. Pro větší variabilitu ale neváhejte sáhnout po světle šedé či zelené barvě. Vytvořte si vlastní podzimní paletu s kolekcemi povlečení a doplňků Lejaan.


OBKLOPTE SE VŮNĚMI

Vyměňte parfém, zapalte vonnou lampu, nebo sáhněte po stylovém difuzéru. Náladu a dojem z interiéru ovlivňují také vůně – vyberte si ty pravé pro vaše pohodlí, pocit útulna a psychickou pohodu. Třeba při návštěvě našeho oblíbeného beauty concept storu Ingredients.


Parfémy Byredo a Diptique.

Parfémy Byredo a Diptique.


Mohlo by se vám líbit

Mix & match: snadné ladění v ložnici

Mix & match: snadné ladění v ložnici
Představujeme mix & match, náš oblíbený systém pro snadné ladění. Odstíny našeho povlečení jsme záměrně navrhli tak, aby umožňovaly vzájemné ko...

Na návštěvě u Kateřiny Pavlíček

Na návštěvě u Kateřiny Pavlíček
Zveme vás na návštěvu k Pavlíčkovým. Kateřina je podnikatelka, influencerka a inspirativní máma dvou krásných holčiček. Kromě Žofie a Nory se Kateř...
Přehled článků