Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
en

Magazín LEJAAN

Pillow Menu podle Lejaan

Pillow Menu podle Lejaan

Polštářové menu pro každý styl spánku.

Polštářové à la carte se začíná stávat standardem hotelových ložnic. Díky Pillow Menu hotely umožňují svým hostům vybrat si velikost a typ polštářů přesně dle osobních preferencí. Pojďme si sestavit polštářové menu na doma. Výběr polštáře je vysoce individuální záležitost, vyzkoušejte proto různé velikosti a druhy, dokud nenajdete ten pravý.

POLŠTÁŘE COMFORT MEDIUM

Polštáře z řady Comfort Medium jsme vyrobili z inovativních mikrovláken, díky které drží svůj objem. Rychle se vrací do původního nadýchaného tvaru, a to i po vyprání. Vlákno má vlastnosti podobné prachovému peří, oproti kterému se snadno udržuje a je vhodné i pro alergiky. Polštáře mají nižší profil než řada Classic. 


POLŠTÁŘE CLASSIC HIGH

Antialergenní polštáře Classic High s vyšším profilem mají výplň z dutých polyesterových 3D vláken ve tvaru vloček. Jsou měkké a nadýchané, zároveň poskytují příjemnou oporu. Díky speciální výplni si zachovávají objem a po vyprání neztrácí svůj původní tvar. Správně vybraný polštář poskytuje oporu páteře v přirozené poloze a zároveň pohodlí a osvěžující odpočinek. Rozhodující při výběru polštáře jsou však především vaše požadavky na rozměry a poddajnost výplně.

„Zákazníkům, kteří preferují spánek na vyšším a tvrdším polštáři, doporučuji řadu Classic High, u kterých je výplň spíše pevnější a plnější. Výplně Comfort Medium jsou měkčí, svým složením připomínají peří nebo paměťovou pěnu, oproti péřovým ale drží svůj tvar,“ říká naše manažerka péče o zákazníky Aneta Kořínková „Často také zákazníkům radím větší polštář doplnit menším, pokud mají raději vyšší oporu hlavy.“


 

Naše filozofie vychází z hotelových standardů, proto jsme se rozhodli myšlenku Pillow Menu přenést i k vám domů. Navrhněte si své polštářové menu tak, aby pokrylo váš osobní styl spánku a zvolte správnou kombinaci pro čtení knížky a pro to nejpohodlnější usínání. Sestavte si kaskádu dvou nebo tří polštářů, která na pohled promění vaši ložnici v luxusní hotelové apartmá, ale především povýší kvalitu vašeho odpočinku. 


CHCETE SI NAŠE POLŠTÁŘE OSOBNĚ VYZKOUŠET?

Náš liberecký showroom jsme právě otevřeli veřejnosti. Rezervujte si svůj termín na Private Shopping a nechte si poradit od zkušených expertů z Lejaan týmu.

Mohlo by se vám líbit

Our Proud New Product Line: Comfort Premium Filler for Duvets and Pillows

  Our Proud New Product Line: Comfort Premium Filler for Duvets and Pillows

Satén jako synonymum pro jemnost povlečení

Satén jako synonymum pro jemnost povlečení
Naše povlečení jsme se rozhodli povléknout do saténové vazby pro její jemnou a zároveň odolnou strukturu. Saténové kolekce se méně mačkají a kouzelně ...
Přehled článků