Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 30 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 30 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 30 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 30 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2

Magazín LEJAAN

Otevíráme nový Lejaan showroom v pražských Nuslích

Otevíráme nový Lejaan showroom v pražských Nuslích

S radostí vám představujeme pražský Lejaan showroom – místo, kde se protkává vášeň pro kvalitní ložní prádlo a vize dokonalého domova s intimní atmosférou, která pohltí vaše smysly. Navštívit nás můžete na adrese Jaromírova 4 v Nuslích, a to každý všední i víkendový den.

LEJAAN sortiment na jednom místě

Od dětských i dospělých kolekcí povlečení a prostěradel přes výplně až po froté. V naší malé pražské oáze si můžete produkty z dílny Lejaan pečlivě prohlédnout, osahat, porovnat a vybrat si to pravé. Všední dny se u nás můžete zastavit od 11 do 19 hodin, víkendy od 10 do 18 hodin. Rezervace není třeba.

Individuální přístup

Nemůžete se rozhodnout, co z našeho sortimentu bude vašemu domovu, studiu, či podniku slušet nejvíce? V showroomu Lejaan se můžete zeptat na radu našich specialistů. Cílem je nejen umožnit osobní kontakt s produkty, ale také zajistit individuální péči každému zákazníkovi i jeho konkrétním potřebám.

Kromě profesionálního poradenství s vámi rádi na místě vytvoříme objednávku prostřednictvím našeho e-shopu a postaráme se o pohodlné doručení produktů zdarma k vám domů.

Unikátní prostor inspirovaný probouzením

„Při navrhování prostoru mě vedla představa, jak navodit pocit pohodlí, intimity, jak evokovat příjemné ranní probuzení, kdy je svět (ještě) přátelským místem…,“ svěřuje se architekt Peter Požár ze studia Delicode, který měl realizaci showroomu na starost.

Klidného a hřejivého interiéru docílil Peter zvolením monochromatické béžové barevnosti, zaoblenými liniemi veškerého nábytku, jehož je v místnosti minimum, a speciálním ambientním osvětlením od italské značky FLOS.

Prostoru vládne čalouněná postel, důmyslně členěný pult a menší posezení. „Každá nově uvedená kolekce Lejaan tak dostane tu pravou pozornost,“ dodává Peter s úsměvem.

Zážitek pro všechny smysly

Jedinečnost prostoru podtrhují elementy, které běžnou návštěvu promění v komplexní zážitek. Centrální postel, povlečenou vždy do jedné kolekce Lejaan, doplňuje scénografická dekorace, speciálně namíchaná vůně či korespondující sound design. Dohromady navozují prvky atmosféru, na kterou se nezapomíná.


Kouzlo nuselského údolí

Showroom najdete v Nuslích na adrese Jaromírova 4, Praha 2. Kromě něj se doporučujeme zastavit také v sousední kavárně Neosly, která vymění klidnou atmosféru showroomu za energické zázemí ideální pro práci nebo odpolední posezení s kávou.

Přehled článků