Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

Magazín LEJAAN

Lejaan jako ideální svatební dar

Lejaan jako ideální svatební dar

Lejaan pro manželské okamžiky.

Svatební dar je jako bonboniéra. Téměř nikdy nevíte, co vybrat. Pojďme snoubit praktičnost s pohodlím, udržitelností, designovými odstíny, originalitou a promyšlenými detaily. Několik nápadů načechraných jako bublinky z prosecca je připraveno zhostit se úkolu na výbornou.

SVATEBNÍ DLOUHOSMYČKA

Sada ručníků s divokými vzory ve výrazných barvách nebude vhodným dárkem pro každou koupelnu. Proto jsme vybrali pro naše froté kolekce decentní odstíny a právem patří mezi naše nejprodávanější artikly. O důvod víc proč je darovat a poslat radost do páru.

Moderní novomanželskou stálicí se staly pohodlné župany. Věnovat měkkounké zahalení doporučuje i naše skladová manažerka Irča: „Osvědčeným dárkem je duo našich županů. Dárek pro oba, který v unisex střihu padne všem, a neskončí opuštěný na dně skříně. Navíc nikdo neumí tak krásné dárkové balení lépe než Lejaan.“NADČASOVÉ ODSTÍNY LEJAAN

Tak jako materiály a rozměry, i všechny Lejaan odstíny jsme navrhli v nadčasových decentních barvách, vhodné pro každý styl bydlení. Společně s praktičností froté, povlečení a plédů tak darujete i designerský kousek. SVATEBNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ

Stále ještě tápete, co vybrat? Věnujte náš dárkový voucher, v různých hodnotách, pro klidné rozhodování platí celý rok. V e-mailové schránce přistane za pár okamžiků nebo ho pošleme v dárkové krabičce, převázaný mašlí a uložený do hedvábného papíru. S osobním věnováním získá punc výjimečnosti a mezi svatebními okamžiky zazáří.


Společná manželská cesta si zaslouží stylové průvodce. Se svatebním darem Lejaan navážete na tradici našich babiček a zároveň pořídíte dárek s moderním twistem. Udržitelné kolekce Lejaan z českých luhů a hájů připomenou atmosféru plnou lásky a romantiky a stanou se oblíbeným kouskem výbavy. 

Mohlo by se vám líbit

1. dubna 2022

Oxfordský styl mezi polštáři

Oxfordský styl mezi polštáři
Budou vaše polštáře ve stylu Classic nebo Oxford? Dva různé styly povlaků na polštáře nabízíme u všech našich kolekcí. 
15. dubna 2022

Lejaan + Liberec = VELKÁ SEVERSKÁ LÁSKA

Lejaan + Liberec = VELKÁ SEVERSKÁ LÁSKA
Liberec je naše láska. Místo, kde tvoříme všechny naše kolekce, spolupracujeme a kde sami bydlíme. 
22. dubna 2022

Pusťte domů jarní vánek

Pusťte domů jarní vánek
Jestli něco dokáže přilákat jaro víc než sluneční paprsky, je to rozhodně jarní interiérová vzpruha. Máme pro vás několik nápadů jak probudit bydlení ze zimního spánku. Povlečte lehčí přikrývky do nového, vyměňte koupelnové froté. Jarní porce inspirovaná novým ročním obdobím osvěží váš domov i myšlenky. 
Přehled článků