Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 30 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 30 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 30 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 30 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2

Magazín LEJAAN

Dopřejte si v horkých nocích chladivé povlečení

Dopřejte si v horkých nocích chladivé povlečení

Parné letní noci, kdy nemůžete usnout, a ráno se cítíte unavenější než večer? Zkuste povlečení z TENCEL™ Lyocellu. Příjemně chladí, přirozeně absorbuje vlhkost a spánek v něm je jako v hebkém království. 

Optimální teplota pro kvalitní spánek se udává mezi 17 - 20 °C, což se zdá jako nelehký úkol v letních týdnech. Zachránit od vedra vás může povlečení z TENCEL™ Lyocellu, jehož vlákna byla vyvinuta pro tropické noci. 


CHLADIVÝ TENCEL

TENCEL™ Lyocell je unikátním materiálem speciálně určeným pro výrobu ložního prádla. Tkanina se dokonale přizpůsobí teplotě těla a vytváří příjemný chladivý efekt, který oceníte po celý rok. V zimě totiž zahřeje a v létě ochladí.


ODVÁDÍ VLHKOST

Mikroskopická vlákna lyocellu jsou navržena tak, že odvádí až 2 krát více vlhkosti než bavlna. Díky tomu se v ložním prádle tvoří i méně mikroorganismů pro zachování pocitu sucha a komfortu během spánku. 


UDRŽITELNOST

TENCEL™ Lyocell se vyrábí z udržitelně obhospodařovaných lesů a i celý výrobní proces je postaven na energii z obnovitelných zdrojů: „Všechny látky, které vznikají při jeho výrobě jsou znovu využívány. Tvoří se tak minimální množství odpadu a spotřeba vody je až 20krát nižší než při zpracování bavlny,“ shrnuje spolumajitel Lejaan Honza Bartoš. 


PRO CITLIVOU POKOŽKU

Vyladěné složení našich kolekcí povlečení a prostěradel tvoří 60 % TENCEL™ Lyocellu a 40 % bavlny. Lyocellová vlákna jsou výjimečně hebká, ale zároveň odolná, pružná a prodyšná. Jemnost ocení každá pokožka, včetně citlivé, problematické nebo dětské. 


PRODUKTY Z ČLÁNKU

Bílé povlečení Daily Notes

Šedé prostěradlo Fair Play

Bílé povlečení Quiet Jungle

Bílé prostěradlo Quiet Jungle

Starorůžové povlečení Never Too Late

Tkaný béžový polštář Woven Monocolour

Cihlové povlečení Grandma's House 


CHCETE SI NAŠE PRODUKTY OSOBNĚ VYZKOUŠET?

Náš liberecký showroom jsme právě otevřeli veřejnosti. Rezervujte si svůj termín na Private Shopping a nechte si poradit od zkušených expertů z Lejaan týmu.

Mohlo by se vám líbit

Na návštěvě u Teri Hodanové

Na návštěvě u Teri Hodanové
Bydlí s fenkou Delfínou, studuje psychologii, nedávno začala nahrávat podcast Aura. Je pondělí dopoledne a jsme v jejím vzdušném letenském bytě. Co...

Pletená kolekce Colour Melange

Pletená kolekce Colour Melange
Schovejte jehlice a klubka, tentokrát jsme ty nejmilejší kousky upletli za vás. Pletené plédy a dekorační polštáře z kolekce Colour Melange v červe...
Přehled článků