Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
en

Magazín LEJAAN

Dárky na poslední chvíli vyřešíte v Lejaan

Dárky na poslední chvíli vyřešíte v Lejaan

Ježíšek už nově objednané dárky nestíhá doručit, proto jsme se rozhodli nabídnout mu pomocnou ruku. Vánoční nákupy na poslední chvíli tak snadno vyřešíte v Lejaan.

VYUŽIJTE VÝDEJNÍ MÍSTO V PRAZE

Od 19. 12. bohužel nemůžeme garantovat doručení objednávek do Štědrého dne. Proto jsme se rozhodli proměnit náš vánoční pop-up v Praze ve výdejní místo a nabídnout vám poslední příležitost pro nákup ideálních vánočních dárků prostřednictvím e-shopu.

Možnost osobního odběru ve Vinohradském Pavilonu jednoduše zvolíte v košíku při volbě dopravy. Objednávky si můžete vyzvednout ve všední dny v čase 10:00–18:00 a v pátek 23. 12. v 10:00–14:00. Jakmile bude váš Lejaan balíček připravený k vyzvednutí, informujeme vás pomocí SMS.

Možnost osobního odběru bude na našem e-shopu k dispozici pouze do 22. 12. do 12:00, tak aby veškeré vaše objednávky byly nejpozději 23. 12. připravené k vyzvednutí.


NAVŠTIVTE NÁŠ POP-UP A POŘIĎTE DÁRKY NA MÍSTĚ

Na vánočním pop-upu v Praze jsme rozšířili nabídku produktů, které je možné koupit na místě, a navíc s 10% slevou. Výběr toho pravého dárku vám rádi zpříjemníme dobrou kávou, cukrovím nebo skleničkou vaječného koňaku.

Z Vinohradského Pavilonu si můžete odnést dárkový poukaz s originálním věnováním, sadu ručníků, hebký župan nebo naše dekorační polštáře a plédy. A pokud to chcete mít úplně bez práce, sáhněte po některém z předem připravených balíčků. Vybrané Lejaan produkty jsme zabalili do kouzelného dárkového balení. A na vás tak bude jen propašovat je tajně domů a na Štědrý den položit pod vánoční stromeček.


VYUŽIJTE NÁŠ PRIVATE SHOPPING V LIBERCI

V rezervačním systému nám svítí posledních pár termínů pro předvánoční private shopping. Odložte cestu na severní pól na příští rok, pro dokonalé dárky stačí udělat si výlet do našeho libereckého showroomu.

Zaparkovat můžete přímo v areálu, pohodlně nakoupit a na chvíli se s námi zastavit u šálku horké kávy, čaje či sklenky prosecca. Vybrané produkty Lejaan vám na místě rádi zabalíme dárkově – do hedvábného papíru s osobním vzkazem, jmenovkou a mašlí.


DARUJTE ELEKTRONICKÝ POUKAZ

Voucher v elektronické verzi je esem v rukávu, které vás zachrání i pár minut před štědrovečerní večeří. Možnost vlastního výběru v Lejaan navíc pod stromečkem potěší i ty nejnáročnější.

Zvolte částku, kterou chcete darovat, a v druhém kroku objednávky vyberte možnost „Pouze elektronický poukaz e-mailem“. Během pár okamžiků vám voucher pošleme.Mohlo by se vám líbit

DARUJTE NA VÁNOCE HEBKOU SADU FROTÉ

DARUJTE NA VÁNOCE HEBKOU SADU FROTÉ
Kvalitní ručníky jsou krásným dárkem, který pod stromečkem udělá radost a sloužit bude dlouhá léta. Prozkoumejte naše nové kolekce froté a vytvořte...

Kvalitní povlečení: Dárek pro hezčí dny a noci

Kvalitní povlečení: Dárek pro hezčí dny a noci
Dejte svým blízkým důvod těšit se na pohodlí postele ještě o trochu víc. Dárek v podobě hebkého a kvalitního povlečení potěší nejen na Štědrý Den, ...
Přehled článků