Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
Kolekce Wooden Essence
Kolekce Wooden Essence
Kolekce Wooden Essence

Wooden Essence

Kolekce povlečení Wooden Essence je inspirovaná zemitými odstíny dřeva. Povlečení jsme navrhli ve vyšším počtu nití na centimetr a nižší gramáži pro výjimečnou jemnost látky. Zažijte hebkost béžových tónů ve 100% organické bavlně na vlastní kůži.
Tip na set 1×140×200 cm / 1×70×90 cm classic
2 480 Kč
Kolekce Wooden Essence

hotelový komfort

Zvolte ten správný základ. Nadýchanou a přesto lehkou výplň, kterou povléknete do příjemné kolekce Wooden Essence. Polštáře a jejich množství je zásadní pro pohodlný spánek. Osvědčená kombinace tří polštářů je ideální pro komfort i oporu. A také pro stylovější ložnici.
Kolekce Wooden Essence

styly polštářů

Budou vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře se ozdobným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
Kolekce Wooden Essence

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i variantu dvojitou a prodlouženou. Polštáře v šesti velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na vaší posteli v setu tří pohromadě.
Kolekce Wooden Essence

prošití povlaku

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
Kolekce Wooden Essence

péče

Kolekci Wooden Essence můžete prát až na 60°C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40°C. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Wooden Essence

NADROZMĚRNÉ PŘIKRÝVKY

K povlakům na přikrývky v rozměrech 240 × 200 cm a 240 × 220 cm přidáváme praktické tkaničky. I nadměrná velikost výplně tak bude držet na svém místě. Tkaničky se dají schovat, nebo je můžete nechat tak, jak jsme je našili. Vždy budou vypadat decentně a nebudou rušit celkový vzhled postele.
Kolekce Wooden Essence

Vlastnosti kolekce

Složení 100% organická bavlna
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Povrch hladký satén matný
Gramáž 130 g/m², TC 300
Odstín PANTONE 15-1218 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit