Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
Kolekce With Love
Kolekce With Love
Kolekce With Love
Kolekce With Love
Kolekce With Love
Kolekce With Love

With Love

Povlak na polštář With Love šijeme ze stejného materiálu, jako naše povlečení z bavlny a TENCEL™ Lyocellu. S láskou, pro sladké spaní a snadné ladění. S romantickým prvkem výšivky a elegantní kantou, jako detail, který zahřeje u srdce a doplní vaši oblíbenou kolekci. Vyberte si svého favorita ze tří barevných variant ve čtyřech rozměrech.
od 480 Kč do 830 Kč
Kolekce With Love

Výšivka

Maličkost, která potěší. Precizní výšivka s motivem srdíček promění vaši nejoblíbenější sadu povlečení ve skutečně srdcovou záležitost. Motiv lásky na povlaky vyšíváme v lokální dílně.
Kolekce With Love

Snadné ladění

Něžnou výšivku srdce jsme spojili s kolekcemi povlečení Quiet Jungle, Father's Playground a Never Too Late. Čistě bílý, teple šedý a starorůžový odstín ladí s barvami výšivky a nabízí prostor pro monocolour look postele i vzájemné kombinování.
Kolekce With Love

Péče

Kolekci With Love můžete prát až na 60 °C, pro běžné osvěžení prádla doporučujeme prát na 40 °C. Jedinečné vlastnosti a jemnost vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte při praní naruby a bez použití aviváže a optických rozjasňovačů. Při použití sušičky povlečení sušte naruby a zvolte šetrnější program s nízkou teplotou.
Kolekce With Love

Vlastnosti kolekce

Složení 60 % Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna certifikováno OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Povrch hladký satén, po vyprání matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odstíny Bílá / Teplá šedá / Starorůžová
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit