Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
Kolekce Winter Fields
Kolekce Winter Fields
Kolekce Winter Fields

Winter Fields Lejaan Kids

Bílé dětské povlečení Winter Fields s tkanými proužky je vyrobené z certifikované bavlny. Díky ní mají povlaky měkkou texturu, jsou pevné, odolné a dobře absorbují vlhkost. Dopřejte vašim nejmenším zdravý a komfortní spánek.
Tip na set 1×90×130 cm / 1×45×65 cm classic
970 Kč
Kolekce Winter Fields

Rodinný komfort

Naše kolekce jsou dokonale sladěny pro vaše společné snění. Dětské povlečení totiž vyrábíme z materiálů jako pro dospělé. Můžete si tak užívat stejný komfort, ať už si ustelete společně, nebo zvlášť.
Kolekce Winter Fields

Styly polštářů

Povlečete dětem do klasického nebo oxfordského stylu? Polštáře "Classic" jsou hladké, zatímco "Oxford" říkáme těm s ozdobným okrajem. Dětské kolekce šijeme v obou variantách stejně jako pro dospělé.
Kolekce Winter Fields

Dětské velikosti

Pro postýlky vašich nejmenších doporučujeme rozměry peřinky 90 × 130 cm a polštáře 45 × 65 cm. Větším snílkům pak padne rozměr peřiny 140 × 200 cm a polštář dle libosti pro ty nejlepší polštářové bitvy.
Kolekce Winter Fields

Prošití povlaku

Díky praktickému prošití našich povlaků si vaše děti užijí maximální pohodlí a výplně nevypadnou ani těm největším divochům. Knoflíky a zipy jsme nahradili tímto minimalistickým detailem, který je pohodlný, stylový a funkční.
Kolekce Winter Fields

Péče

Kolekci Winter Fields můžete prát až na 60 °C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40 °C v pracím prostředku na bílé prádlo. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Winter Fields

Vlastnosti kolekce

Složení 100% bavlna
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Dezén 20 mm proužek
Gramáž 145 g/m², TC 230
Odstín PANTONE 11-4001 TPG
Péče

NAKUPUJTE DĚTSKOU KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit