Kolekce Winter Fields
Kolekce Winter Fields
Kolekce Winter Fields
Zpět

Winter Fields

Bílé povlečení v čistém a nadčasovém designu s tkanými proužky nabízí příjemný dotek čisté bavlny. Nadýchaná a měkká textura příjemná na pohled i na dotek. Povlečení vyrobené z vysoce kvalitní certifikované bavlny. Je čistě přírodní, pevné, savé a odolné.
od 160 Kč do 1 390 Kč
Kolekce Winter Fields

hotelový komfort

Zvolte ten správný základ. Nadýchanou a přesto lehkou výplň, kterou povléknete do příjemné kolekce Deep Secret. Polštáře a jejich množství je zásadní pro pohodlný spánek. Osvědčená kombinace tří polštářů je ideální pro Váš komfort i oporu. A také pro stylovější ložnici.
Kolekce Winter Fields

STYLY POLŠTÁŘŮ

Budou Vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře se zdobeným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
Kolekce Winter Fields

OZNAČENÍ KOLEKCE

Vaše sady Lejaan si můžete libovolně doplňovat a kombinovat. Každá kolekce je označená štítkem, díky kterému se při výběru nespletete. Máte-li doma kolekci Winter Fields, štítek bude šedý s bílým logem.
Kolekce Winter Fields

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i varianty v prodloužené délce a dětské velikosti pro Vaše nejmenší spáče. Polštáře ve čtyřech velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na Vaší posteli všechny tři pohromadě.
Kolekce Winter Fields

prošití povlaku

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
Kolekce Winter Fields

PÉČE

Kolekce Winter Fields umožňuje praní až na 60 °C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40°C v pracím prostředku na bílé prádlo. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Winter Fields

Vlastnosti kolekce

Složení 100% bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Dezén 20 mm proužek
Gramáž 140 g/ m2
Péče praní max. na 60°C, žehlení na střední stupeň

Nakupujte kolekci Winter Fields

dolů

Mohlo by se Vám líbit