Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Shy Grey
Kolekce Shy Grey
Kolekce Shy Grey

Shy Grey

Šedé ručníky a osušky z vysoce kvalitní bavlny. Mají pevný tkaný okraj a díky kvalitě smyček a nadprůměrné gramáži 630 g/m² také výbornou savost. Dostupné jsou v několika velikostech a kolekci také doplňují unisexové župany ve stejné kvalitě.
od 390 Kč do 1 290 Kč
Kolekce Shy Grey

NAŠE VELIKOSTI

Kolekce Shy Grey nabízí tři velikosti, které ideálně fungují ve společném setu. Ručníky ve dvou běžných velikostech doplňuje třetí rozměr, který lze díky minimalistickému designu a větší velikosti použít i jako plážovou osušku.
Kolekce Shy Grey

NAŠE FROTÉ

Naše ručníky jsou vyrobeny ze smyčkového froté. Jejich prvotřídní kvalitu potvrzuje hustota a délka smyček spolu s vysokou gramáží tkaniny. Ta dosahuje u ručníků Lejaan 630g/m2.
Kolekce Shy Grey

PÉČE

Vaše froté bude dlouho jako nové, budete-li o něj správně pečovat. Při praní dodržujte vždy doporučení na štítku. Používejte běžnou dávku pracího gelu na barevné prádlo (bez opticky rozjasňujících látek). Neperte v aviváži, ta má negativní vliv na absorpční vlastnosti ručníků. Barevné ručníky také doporučujeme několikrát vyprat samostatně pro ustálení barev.
Kolekce Shy Grey

Vlastnosti ručníků

Složení 100% bavlna
Struktura Smyčková
Gramáž 630 g/m²
Odstín PANTONE 13-4104 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit