Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Sensitive White

Sensitive White

Pro ten nejlepší zážitek z hebkého objetí jsme navrhli ručníky a osušky Sensitive White v čisté bílé s vysokou gramáží 700 g/m². Přírodní bavlna a konopí propůjčí kolekci nadstandardní antibakteriální vlastnosti. Ručníky a osušky mají pevný tkaný okraj a smyčkovou strukturu pro komfortní sušení.
od 190 Kč do 1 490 Kč
Kolekce Sensitive White

NAŠE VELIKOSTI

Kolekce ručníků a osušek Sensitive White ve čtyřech velikostech, které ideálně fungují ve společném setu. Standardní rozměry doplňuje praktický čtvrtý menší ručník pro hosty.
Kolekce Sensitive White

NAŠE FROTÉ

Naše ručníky a osušky jsou vyrobeny ze smyčkového froté. Jejich prvotřídní kvalitu potvrzuje hustota a délka smyček spolu s vysokou gramáží tkaniny.
Ta dosahuje u klasických rozměrů ručníků
Lejaan 700 g/m², pro rychlejší schnutí malých ručníků pro hosty 550 g/m². Kombinujte s unisex župany a měkkými koupelnovými předložkami ve stejných odstínech.
Kolekce Sensitive White

PÉČE

Vaše froté bude dlouho jako nové, budete-li o něj správně pečovat. Při praní dodržujte vždy doporučení na štítku. Používejte běžnou dávku pracího gelu na barevné prádlo (bez opticky rozjasňujících látek). Nepoužívejte aviváže, mají negativní vliv na absorpční vlastnosti froté. Barevné ručníky také doporučujeme několikrát vyprat samostatně pro ustálení barev.
Kolekce Sensitive White

Vlastnosti ručníků

Složení 75% bavlna / 25% konopí
Struktura Smyčková
Gramáž 700 g/m²
40 × 50 cm - 550 g/m²
Odstín PANTONE 11-4001 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit