Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
Kolekce Quiet Jungle

Quiet Jungle Lejaan Kids

Bílé dětské prostěradlo z unikátní jemné směsi inovativních eukalyptových vláken a bavlny je zárukou zdravého, příjemného a pohodlného spaní každého spáče. Díky rohům s napínací gumičkou se snadno povléká a pevně drží na matraci. Tvoří dokonale čistý základ pro každou barvu povlečení.
od 500 Kč do 1 390 Kč
Kolekce Quiet Jungle

Dokonale padnoucí

Prostěradlo s napínacími gumičkami v rozích pro snadné navlékání na matraci a dostatečnou fixací na matraci.
Kolekce Quiet Jungle

Chytrý detail

Každé naše prostěradlo je vybaveno etiketou, která označuje jeho kratší stranu. Prostěradlo tak povléknete snadněji a rychleji.
Kolekce Quiet Jungle

Péče

Prostěradla Quiet Jungle z vlákna TENCEL™ Lyocell doporučujeme prát naruby bez použití aviváže a optických rozjasňovačů na teplotu až 60°C. Při použití sušičky zvolte jemnější program s nízkou teplotou.
Kolekce Quiet Jungle

Vlastnosti kolekce

Složení 60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna certifikováno OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Povrch hladký satén, po vyprání matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odstín PANTONE 11-4001 TPG
Péče

NAKUPOVAT KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit