Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
Kolekce Never Too Late
Kolekce Never Too Late
Kolekce Never Too Late

Never Too Late

Růžová kolekce z bavlny a inovativních vláken TENCEL™ Lyocell má díky geniálnímu složení několik skvělých vlastností. Je hedvábně jemná, pevná a přirozeně lesklá. Zdobí ji šedé logové popruhy a je dostupná ve dvou praktických velikostech.
od 260 Kč do 290 Kč
Kolekce Never Too Late

Praktičnost

Každý den se najde příležitost pro využití naší Lejaanky. Naštěstí jsou obě naše velikosti dokonale skladné, a tak je můžete mít po ruce 24/7.
Kolekce Never Too Late

Udržitelnost

Na cestě k co možná nejefektivnější a udržitelné výrobě jsme navrhli Lejaan Totes. Textilní tašky, díky kterým neplýtváme skvělými materiály a jsme vám o kousek blíž každý den.
Kolekce Never Too Late

Péče

Tašky Never Too Late můžete prát až na 60°C, pro běžné osvěžení doporučujeme prát na 40°C. Jedinečné vlastnosti a jemnost vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte při praní naruby a bez použití aviváže a optických rozjasňovačů. Při použití sušičky tašky sušte naruby a zvolte šetrnější program s nízkou teplotou.
Kolekce Never Too Late

Vlastnosti kolekce

Složení 60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna certifikováno OEKO-TEX® Standard 100
Nosnost max 4 kg
Odstín PANTONE 14-1803 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit