Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrácení do 14 dnů zdarma
Kolekce Honest White

Honest White

Zpříjemní došlap a zahřeje studené nohy díky výjimečné gramáži 1500 g/m². Bílá koupelnová předložka Honest White ze 100% přírodní bavlny. Zútulní každou koupelnu, díky svému zpracování má výbornou savost a vydrží věky.
890 Kč
Kolekce Honest White

NAŠE KOUPELNOVÉ PŘEDLOŽKY

Koupelnová předložka barevně doplňuje kolekci ručníků, osušek a županů. Ve vaší koupelně tak budou společně ladit v dokonalé souhře.
Kolekce Honest White

PÉČE

Vaše koupelnová předložka bude dlouho jako nová, budete-li o ní správně pečovat. Při praní dodržujte vždy doporučení na štítku. Používejte běžnou dávku pracího gelu na barevné prádlo (bez opticky rozjasňujících látek). Nepoužívejte aviváže, mají negativní vliv na absorpční vlastnosti. Při použití sušičky zvolte jemnější program s nízkou teplotou. Barevné předložky také doporučujeme několikrát vyprat samostatně pro ustálení barev.
Kolekce Honest White

Vlastnosti koupelnových předložek

Složení 100% bavlna
Struktura Smyčková
Gramáž 1500 g/m²
Odstín PANTONE 11-4001 TPG
Rozměry 50 × 80 cm
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit