Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Honest White
Kolekce Honest White
Kolekce Honest White

Honest White

Bílé ručníky a osušky z vysoce kvalitní bavlny. Mají pevný tkaný okraj a díky kvalitě smyček a nadprůměrné gramáži 630 g/m² také výbornou savost. Dostupné jsou v několika velikostech a kolekci také doplňují unisexové župany ve stejné kvalitě.
od 390 Kč do 1 290 Kč
Kolekce Honest White

NAŠE VELIKOSTI

Kolekce Honest White nabízí tři velikosti, které ideálně fungují ve společném setu. Ručníky ve dvou běžných velikostech doplňuje třetí rozměr, který lze díky minimalistickému designu a větší velikosti použít i jako plážovou osušku.
Kolekce Honest White

NAŠE FROTÉ

Naše ručníky jsou vyrobeny ze smyčkového froté. Jejich prvotřídní kvalitu potvrzuje hustota a délka smyček spolu s vysokou gramáží tkaniny. Ta dosahuje u ručníků Lejaan 630 g/m².
Kolekce Honest White

PÉČE

Vaše froté bude dlouho jako nové, budete-li o něj správně pečovat. Při praní dodržujte vždy doporučení na štítku. Používejte běžnou dávku pracího gelu na bílé prádlo (ideálně s opticky rozjasňujícími látkami) bez aviváže. Ta má negativní vliv na absorbční vlastnosti ručníků.
Kolekce Honest White

Vlastnosti ručníků

Složení 100% bavlna
Struktura Smyčková
Gramáž 630 g/m²
Odstín PANTONE 11-4001 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit