U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024 U objednávek do 18. 12. (včetně) garantujeme doručení do Štědrého dne. Navštivte náš vánoční pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovující vánoční dárky můžete zdarma vrátit až do 31. 1. 2024
en
 Kolekce Hedvábný povlak Delicate Silk

Delicate Silk

Pokud chcete pod stromeček darovat výjimečný pečující zážitek, sáhněte po našem luxusním povlaku na polštář Delicate Silk. Pravé hedvábí pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů i pleti, zatímco chladivý efekt a hypoalergenní složení zvyšuje komfort při odpočinku. Vyberte si z několika neutrálních odstínů v jednotném rozměru 50 × 70 cm. Pro zabalení jako dárek zvolte v košíku Vánoční dárkové balení.
1 890 Kč
 Kolekce Hedvábný povlak Delicate Silk

Spánkem ke kráse

Pravidelný spánek na hedvábném polštáři přináší spoustu benefitů. Přírodní materiál neabsorbuje kosmetické produkty ani přirozenou vlhkost pleti. Pokožka tak zůstává po celou noc svěží, hydratovaná a riziko tvorby vrásek se snižuje. Hladký povrch látky pomáhá udržovat lesklé a zdravé vlasy, je hypoalergenní a přispívá k regulaci tělesné teploty.
 Kolekce Hedvábný povlak Delicate Silk

To nejlepší hedvábí

Mulberry hedvábí je synonymem pro hedvábí té nejvyšší kvality. Díky 100% přírodnímu složení, délce a pevnosti jednotlivých vláken vzniká extra jemný, hladký, ale zároveň mimořádně odolný materiál.
 Kolekce Hedvábný povlak Delicate Silk

Jedinečné dárkové balení

Darujte něco opravdu speciálního. Povlak na polštář Delicate Silk obdržíte v krásné dárkové krabici s hedvábným pouzdrem a mašlí. Pro jedinečný zážitek už při samotném rozbalování.
 Kolekce Hedvábný povlak Delicate Silk

Skutečný komfort

Zvolte ten správný základ. Nadýchaná a lehká výplň povlečená do jemného hedvábí je zárukou luxusního zážitku. Neutrální odstín povlaku Delicate Silk snadno sladíte s našimi kolekcemi povlečení. Skutečné pohodlí a hotelový vzhled lůžka zajistí elegantní kombinace tří polštářů.
 Kolekce Hedvábný povlak Delicate Silk

Péče

Povlak Delicate Silk doporučujeme prát šetrným programem na 30 °C. Jedinečné vlastnosti hedvábí nejlépe zachováte při praní naruby a s použitím sáčku na jemné prádlo. Sušičku nepoužívejte.
 Kolekce Hedvábný povlak Delicate Silk

VLASTNOSTI KOLEKCE

Provedení Přirozeně lesklé hedvábí nejvyšší jakosti
Složení 100% hedvábí Mulberry
Dezén hladký satén
Rozměr 50 × 70 cm
Odstíny Bílá / světle šedá / béžová / starorůžová
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI