Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Grandpa's Atelier
Kolekce Grandpa's Atelier
Kolekce Grandpa's Atelier

Grandpa's Atelier

Přírodní hřejivé tóny kolekce povlečení Grandpa’s Atelier poskytnou pocit bezpečí a dovolí nám snáze načerpat energii po náročném dni. Certifikovaná bavlna a vlákna TENCEL™ Lyocell s podílem eukalyptového dřeva ještě umocní celkový zážitek z odpočinku.
Tip na set 1 × 140 × 200 cm / 1 × 70 × 90 cm classic
2 180 Kč
Kolekce Grandpa's Atelier

hotelový komfort

Zvolte ten správný základ. Nadýchanou a přesto lehkou výplň, kterou povléknete do příjemné kolekce Grandpa's Atelier. Polštáře a jejich množství je zásadní pro pohodlný spánek. Osvědčená kombinace tří polštářů je ideální pro komfort i oporu. A také pro stylovější ložnici.
Kolekce Grandpa's Atelier

styly polštářů

Budou vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře se ozdobným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
Kolekce Grandpa's Atelier

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i variantu dvojitou a prodlouženou. Polštáře v pěti velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na vaší posteli v setu tří pohromadě.
Kolekce Grandpa's Atelier

prošití povlaku

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
Kolekce Grandpa's Atelier

Péče

Kolekci Grandpa's Atelier můžete prát až na 60°C, pro běžné osvěžení prádla doporučujeme prát na 40°C. Jedinečné vlastnosti a jemnost vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte při praní naruby a bez použití aviváže a optických rozjasňovačů. Při použití sušičky povlečení sušte naruby a zvolte šetrnější program s nízkou teplotou.
Kolekce Grandpa's Atelier

Vlastnosti kolekce

Složení 60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna certifikováno OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Dezén hladký satén, po vyprání matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odstín PANTONE 18-1017 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit