Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
Kolekce Grandpa's Atelier
Kolekce Grandpa's Atelier
Kolekce Grandpa's Atelier

Grandpa's Atelier

Tašku Grandpa’s Atelier v zemitě hnědém tónu s širším popruhem na pohodlné nošení využijete na drobnosti, peněženku, knížky nebo jako „dustbag“ pro ukládání vypraného povlečení pro přehled v lůžkovinách. Oznámí konec hledání věcí po kapsách a začátek stylovým zítřkům.
od 260 Kč do 290 Kč
Kolekce Grandpa's Atelier

Praktičnost

Každý den se najde příležitost pro využití naší Lejaanky. Naštěstí jsou obě naše velikosti dokonale skladné, a tak je můžete mít po ruce 24/7.
Kolekce Grandpa's Atelier

Udržitelnost

Na cestě k co možná nejefektivnější a udržitelné výrobě jsme navrhli Lejaan Totes. Textilní tašky, díky kterým neplýtváme skvělými materiály a jsme vám o kousek blíž každý den.
Kolekce Grandpa's Atelier

Péče

Tašky Grandpa's Atelier můžete prát až na 60°C, pro běžné osvěžení doporučujeme prát na 40°C. Jedinečné vlastnosti a jemnost vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte při praní naruby a bez použití aviváže a optických rozjasňovačů. Při použití sušičky tašky sušte naruby a zvolte šetrnější program s nízkou teplotou.
Kolekce Grandpa's Atelier

Vlastnosti kolekce

Složení 60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna certifikováno OEKO-TEX® Standard 100
Nosnost max 4 kg
Odstín PANTONE 18-1017 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit