Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Gentle Rose

Gentle Rose

V decentní růžové kolekci Gentle Rose jsme k bavlně připojili konopí, pevný a přirozeně savý materiál, který povrch ručníku mění v antibakteriální. Vysoká gramáž 700 g/m² může být jen číslo ve světě froté, ale i vstupenka do měkkého světa hustě utkaných smyček, které promění sušení v pohodlné okamžiky.
od 190 Kč do 1 490 Kč
Kolekce Gentle Rose

NAŠE VELIKOSTI

Kolekce ručníků a osušek Gentle Rose ve čtyřech velikostech, které ideálně fungují ve společném setu. Standardní rozměry doplňuje praktický čtvrtý menší ručník pro hosty.
Kolekce Gentle Rose

NAŠE FROTÉ

Naše ručníky a osušky jsou vyrobeny ze smyčkového froté. Jejich prvotřídní kvalitu potvrzuje hustota a délka smyček spolu s vysokou gramáží tkaniny.
Ta dosahuje u klasických rozměrů ručníků
Lejaan 700 g/m², pro rychlejší schnutí malých ručníků pro hosty 550 g/m². Kombinujte s unisex župany a měkkými koupelnovými předložkami ve stejných odstínech.
Kolekce Gentle Rose

PÉČE

Vaše froté bude dlouho jako nové, budete-li o něj správně pečovat. Při praní dodržujte vždy doporučení na štítku. Používejte běžnou dávku pracího gelu na barevné prádlo (bez opticky rozjasňujících látek). Nepoužívejte aviváže, mají negativní vliv na absorpční vlastnosti froté. Barevné ručníky také doporučujeme několikrát vyprat samostatně pro ustálení barev.
Kolekce Gentle Rose

Vlastnosti ručníků

Složení 75% bavlna / 25% konopí
Struktura Smyčková
Gramáž 700 g/m²
40 × 50 cm - 550 g/m²
Odstín PANTONE 14-1803 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit