Kolekce Frozen lake
Kolekce Frozen lake
Kolekce Frozen lake
Zpět

Frozen lake

Oboustranné bavlněné povlečení ve stylovém designu, který propojuje luxusní šedou a bílou klasiku. Přírodní vlákna organické bavlny zaručují kvalitní spánek díky příjemně jemnému povrchu, který dobře absorbuje vlhkost.
od 210 Kč do 1 990 Kč
Kolekce Frozen lake

hotelový komfort

Zvolte ten správný základ. Nadýchanou a přesto lehkou výplň, kterou povléknete do příjemné kolekce Deep Secret. Polštáře a jejich množství je zásadní pro pohodlný spánek. Osvědčená kombinace tří polštářů je ideální pro Váš komfort i oporu. A také pro stylovější ložnici.
Kolekce Frozen lake

styly polštářů

Budou Vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkýmy okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře se zdobeným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
Kolekce Frozen lake

označení kolekce

Vaše sady Lejaan si můžete libovolně doplňovat a kombinovat. Každá kolekce je označená štítkem, díky kterému se při výběru nespletete. Máte-li doma kolekci Frozen Lake, štítek bude tmavě šedý s tyrkysovým logem.
Kolekce Frozen lake

PÉČE

Kolekce Frozen Lake umožňuje praní až na 60°C. Pro běžné osvěžení však doporučujeme prát na 40°C. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Frozen lake

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i varianty v prodloužené délce a dětské velikosti pro Vaše nejmenší spáče. Polštáře ve čtyřech velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na Vaší posteli všechny tři pohromadě.
Kolekce Frozen lake

prošití povlaku

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
Kolekce Frozen lake

Vlastnosti kolekce

Složení 100% organická bavlna
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Dezén hladký satén
Gramáž 140g/ m2
Péče praní max. na 60°C, žehlení na střední stupeň

NAKUPUJTE KOLEKCI

dolů

Mohlo by se Vám líbit